Nowości

[PREMIERA] Kurs SEO już dostępny! Trwa Miesiąc E-Biznesu

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu SEO w Praktyce, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/pozycjonowanie/seo-promocja-w-wyszukiwarce.html Jest kolejnym materiałem w ramach Miesiąca E-Biznesu…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu SEO w Praktyce, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/pozycjonowanie/seo-promocja-w-wyszukiwarce.html

Jest kolejnym materiałem w ramach Miesiąca E-Biznesu na eduweb.pl. Sprawdź pozostałe kursy w pakiecie na: http://startupwsieci.eduweb.pl/

Jeśli chcesz skutecznie promować swoją stronę, w Twoich działaniach nie powinno zabraknąć pozycjonowania i optymalizacji. Już teraz masz szansę nauczyć się podstaw SEO od eksperta w branży i lepiej zarządzać działaniami online w swojej firmie.

Autor kursu, Szymon Słowik, już od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem – zarówno od strony agencji reklamowej, jako freelancer prowadzący kampanie reklamowe oraz właściciel własnej firmy. Wraz z klientami analizuje strategie marketingowe ich firm, omawia ich problemy oraz wątpliwości oraz pomaga znaleźć najlepsze, dopasowane do konkretnej marki rozwiązania. Podczas swojego kursu przedstawi Ci najskuteczniejsze techniki SEO, dzięki którym zoptymalizujesz działania marketingowe swojego startupu.

Oprócz teorii dotyczącej pozycjonowania, w kursie przedstawi Ci szereg praktycznych porad, co możesz zmienić, aby roboty Google lepiej rozumiały Twoją stronę internetową i traktowały ją jako wartościowy zasób, który warto zaserwować użytkownikowi w wynikach wyszukiwania. Poza tym poznasz przykłady różnych narzędzi analitycznych używanych w procesie optymalizacji i pozycjonowania i wiele więcej!

O czym powiemy w kursie?

  • Wprowadzenie do tematyki SEO
  • SEO w procesie marketingu i sprzedaży
  • Architektura informacji, treści i dobór słów kluczowych pod kątem Google
  • Techniczne aspekty budowy strony
  • Link building – pozyskiwanie linków pozycjonujących
  • Analiza serwisu internetowego pod kątem SEO krok po kroku

Czy Kurs jest dla mnie?
Wiedza i techniki przedstawione w tym kursie przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają przygodę z tematyką SEO, lecz jednocześnie podchodzą do tematu na poważnie. Zamiast „10 prostych trików SEO” znajdziesz tu praktyczne porady pozwalające kompleksowo zrozumieć świat pozycjonowania i optymalizacji. Przedstawione informacje powinny stanowić fundament dla osób, które chcą długofalowo budować widoczność swojego serwisu w Google.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/pozycjonowanie/seo-promocja-w-wyszukiwarce.html
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności