Nowości

[PREMIERA] Kurs Vue.js Techniki Zaawansowane już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Vue.js Techniki Zaawansowane, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html Zaletą narzędzia Vue.js jest z pewnością to, że nie musisz…

Witaj,
mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Vue.js Techniki Zaawansowane, który od dziś jest dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html


Zaletą narzędzia Vue.js jest z pewnością to, że nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy lub znać innych frameworków JavaScript, aby móc z niego korzystać. W najnowszym kursie, tym razem zaawansowanym omawiającym Vue.js, skupimy się przede wszystkim na pracy z użyciem nowoczesnego workflow, co da nam niezwykłą swobodę tworzenia aplikacji internetowych. Jeśli zatem znasz już podstawy pracy z tym frameworkiem i chcesz wejść na kolejny poziom wtajemniczenia, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

O czym powiemy w kursie?

Na początek pokażemy Ci jak pracować z narzędziem vue-cli, zobaczysz również czym są i jak pracować z komponentami funkcyjnymi tzw. mixinami. Z uwagi na to, że przepływ informacji to dość istotny temat w aplikacji internetowej, omówimy kilka najprostszych technik komunikacji między komponentami, jakie oferuje Vue. Pokażemy Ci również jak pracować z większą ilością danych jednocześnie, w czym pomoże Ci VueX – biblioteka do zarządzania stanem aplikacji. Początkowa żmudna praca z konfiguracją wszystkich opcji, zaowocuje w przyszłości.

W dalszej części kursu zobaczysz jak dołączyć router do swojego projektu, a także jak konfigurować ścieżki czy tworzyć tzw. guardy. Dowiesz się jak pracować z niezależną biblioteką axios, która umożliwia wysyłanie zapytań HTTP. Zobaczysz także w jaki sposób walidować formularze z pomocą popularnego pluginu dla Vue, a na koniec wykorzystując zdobyta wiedzę w kursie, stworzymy wspólnie dwa projekty aplikacji. Pierwszą z nich będzie konfigurator produktu, który umożliwi użytkownikowi wybór podzespołów zamawianego komputera, a drugą krótki Quiz.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:
• Zaawansowane techniki pracy z Vue.js
• Praca z wieloplikowymi komponentami
• Zarządzanie stanem aplikacji z VueX
• Routing z użyciem vue-router
• Praca z danymi z użyciem axios
• Techniki walidacji formularzy
• Praktyczne projekty
• Masa przydatnych wskazówek

Czy Kurs jest dla mnie?
Jeśli czujesz się swobodnie w pracy z frameworkiem Vue.js, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli jednak jeszcze nie pracowałeś z tym narzędziem, polecam najpierw poznanie niezbędnych podstaw, np. korzystając z kursu Vue.js od Podstaw, który niedawno opublikowaliśmy. Te dwa materiały pozwolą Ci skutecznie i w krótkim czasie tworzyć nowoczesne aplikacje działające po stronie klienta.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności