Nowości

[PREMIERA] Kurs Vue.js Techniki Zaawansowane już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Vue.js Techniki Zaawansowane, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html Zaletą narzędzia Vue.js jest z pewnością to, że nie musisz…

Witaj,
mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Vue.js Techniki Zaawansowane, który od dziś jest dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html


Zaletą narzędzia Vue.js jest z pewnością to, że nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy lub znać innych frameworków JavaScript, aby móc z niego korzystać. W najnowszym kursie, tym razem zaawansowanym omawiającym Vue.js, skupimy się przede wszystkim na pracy z użyciem nowoczesnego workflow, co da nam niezwykłą swobodę tworzenia aplikacji internetowych. Jeśli zatem znasz już podstawy pracy z tym frameworkiem i chcesz wejść na kolejny poziom wtajemniczenia, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

O czym powiemy w kursie?

Na początek pokażemy Ci jak pracować z narzędziem vue-cli, zobaczysz również czym są i jak pracować z komponentami funkcyjnymi tzw. mixinami. Z uwagi na to, że przepływ informacji to dość istotny temat w aplikacji internetowej, omówimy kilka najprostszych technik komunikacji między komponentami, jakie oferuje Vue. Pokażemy Ci również jak pracować z większą ilością danych jednocześnie, w czym pomoże Ci VueX – biblioteka do zarządzania stanem aplikacji. Początkowa żmudna praca z konfiguracją wszystkich opcji, zaowocuje w przyszłości.

W dalszej części kursu zobaczysz jak dołączyć router do swojego projektu, a także jak konfigurować ścieżki czy tworzyć tzw. guardy. Dowiesz się jak pracować z niezależną biblioteką axios, która umożliwia wysyłanie zapytań HTTP. Zobaczysz także w jaki sposób walidować formularze z pomocą popularnego pluginu dla Vue, a na koniec wykorzystując zdobyta wiedzę w kursie, stworzymy wspólnie dwa projekty aplikacji. Pierwszą z nich będzie konfigurator produktu, który umożliwi użytkownikowi wybór podzespołów zamawianego komputera, a drugą krótki Quiz.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:
• Zaawansowane techniki pracy z Vue.js
• Praca z wieloplikowymi komponentami
• Zarządzanie stanem aplikacji z VueX
• Routing z użyciem vue-router
• Praca z danymi z użyciem axios
• Techniki walidacji formularzy
• Praktyczne projekty
• Masa przydatnych wskazówek

Czy Kurs jest dla mnie?
Jeśli czujesz się swobodnie w pracy z frameworkiem Vue.js, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli jednak jeszcze nie pracowałeś z tym narzędziem, polecam najpierw poznanie niezbędnych podstaw, np. korzystając z kursu Vue.js od Podstaw, który niedawno opublikowaliśmy. Te dwa materiały pozwolą Ci skutecznie i w krótkim czasie tworzyć nowoczesne aplikacje działające po stronie klienta.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/vuejs-techniki-zaawansowane.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności