Nowości

[PREMIERA] Kurs Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika, który od dziś jest dostępny na:  https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/wprowadzenie-ux-projektowanie-doswiadczen-uzytkownika.html Wprowadzenie do UX to ponad sześciogodzinny…

Witaj,
mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika, który od dziś jest dostępny na:  https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/wprowadzenie-ux-projektowanie-doswiadczen-uzytkownika.html

Wprowadzenie do UX to ponad sześciogodzinny kurs przygotowany po to, aby wdrożyć Cię krok po kroku w tajniki User Experience. Po przerobieniu materiału będziesz wiedział, w jaki sposób zaprojektować stronę tak, aby odpowiadała potrzebom użytkownika. Dowiesz się również jakimi zasadami się kierować, a to wszystko na praktycznych przykładach i case study udanych projektów. Jeśli myślisz o karierze w branży UX, pokażemy Ci, jakie kompetencje są Ci potrzebne, poznasz też ścieżki kariery, a to wszystko oparte o przykłady z filmu Ocean’s Eleven.

W trakcie kursu, w praktyce pokażemy Ci 6 etapów procesu projektowania UX podzielonych na kroki i odpowiednie zadania. Do każdego etapu otrzymasz również zbiór najważniejszych narzędzi, które przydadzą Ci się w trakcie projektowania. Ale zanim przejdziemy do głównego procesu – nie obędzie się bez odpowiednio dobranych badań. Pokażemy Ci, kiedy stosować je w projekcie, a także poznasz podstawowe metody badawcze wykorzystywane w UX. Dowiesz się o 10 heurystykach Nielsena oraz o 5 złotych zasadach UX. Połączenie wszystkich części zapewni Ci kompleksową wiedzę z zakresu podstaw UX.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Czym UX jest, a czym nie jest?
  • Dlaczego UX stał się tak popularny w biznesie i dlaczego właśnie teraz?
  • Jak ma się User Experience do Customer Experience?
  • Kim można zostać pracując w branży UX?
  • Jaki jest przepis na zaprojektowanie dobrego UX?
  • Jakich narzędzia warto używać w swoich projektach?
  • Dlaczego warto robić badania użyteczności i jak przekonać do nich swojego szefa?
  • Jakie jest 10 najważniejszych zasad User Experience?

Czy Kurs jest dla mnie?
Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w tej branży, czy może już pracujesz, ale chcesz uzupełnić swoją wiedzę – ten kurs będzie dla Ciebie dobrym początkiem. Nawet w przypadku, w którym wcześniej nie miałeś nigdy do czynienia z UX – po zakończeniu kursu będziesz swobodnie operował najważniejszymi pojęciami, identyfikował etapy projektów, narzędzi, które się w nich wykorzystuje oraz znał zasadność prowadzenia badań. To również materiał dla tych, którzy wiedzą już co nieco o projektowaniu stron, ale chcą ją uporządkować i zaktualizować o nowe standardy i aktualne praktyki.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/wprowadzenie-ux-projektowanie-doswiadczen-uzytkownika.html
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności