Nowości

[PREMIERA] Kurs Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki już dostępny!

Witaj, mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Wydajna Praca Freelancera - Narzędzia i Skuteczne Techniki., który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/marketing/wydajna-praca-freelancera.html Umiejętność…

Witaj,

mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki., który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/wydajna-praca-freelancera.html

Umiejętność zarządzania własnymi obowiązkami i wysoka produktywność to wyznacznik najlepszych freelancerów w branży kreatywnej. Ten kurs pomoże Ci opanować prawidłową organizację pracy do perfekcji. Materiał składa się z dwóch części – w pierwszej poznasz m.in. psychologiczne aspekty, które wpływają na rozwój i produktywność. Jeśli dopiero planujesz przejście na własną działalność przedstawimy Ci wady i zalety tej formy pracy, co – mamy nadzieję – pomoże Ci skierować swoją karierę na właściwe tory. Zapoznasz się również na praktycznych przykładach z systemami organizacji zadań i planowania, które pomogą Ci uporać się z lawiną codziennych obowiązków.

Przekonasz się, dlaczego skupienie jest najważniejszym zasobem w pracy kreatywnej, a także poznasz podstawowe założenia systemów organizacji takich jak GTD czy Kanban. Poznasz aplikacje takie jak Omnifocus, Things, Asana i Todoist czy w końcu Trello, bez których już wkrótce nie będziesz mógł się obyć. Dowiesz się również w jaki sposób stworzyć współdzielony z klientem mood board i brief oraz czym są mapy myśli. Pokażemy Ci też aplikacje, które pomogą Ci współpracować z klientami i lepiej przekazywać swoje wizje.

Sprawdź co znaj­dziesz w Kur­sie:

  • Planowanie stabilnego i zrównoważonego rozwoju swojej kariery
  • Planowanie i wyznaczanie sobie celów do realizacji
  • Teoria Getting Things Done
  • System organizacji pracy Kanban
  • Podstawy zarządzania dużymi projektami
  • Ustalanie harmonogramów za pomocą wykresów Gantt’a
  • Time tracking
  • Konstruowanie briefu, mood boardu i tworzeniu oferty

Kurs skierowany jest do freelancerów, ale też wszystkich osób, którzy planują przejść na freelance i rozumieją jak ważna jest dobra organizacja pracy. Wypracowanie sobie nawyków i rutyn wspierających produktywność oraz nauczenie się odpowiednich mechanizmów pozwoli Ci na wykorzystanie w pełni swojego potencjału w pracy kreatywnej. Autorem kursu jest Tomasz Biskup.

Szcze­gó­łowy opis Kursu i dar­mowe lek­cje znaj­dzie­cie na stro­nie:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/wydajna-praca-freelancera.html

Gorąco zachę­camy do zapo­zna­nia się z Kur­sem!

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności