Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu ZBrush i Substance Painter, który jest dostępny ze zniżką -10% na: ZBrush i Substance Painter ZBrush to niezastąpione narzędzie dla każdego grafika, który chce tworzyć…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu ZBrush i Substance Painter, który jest dostępny ze zniżką -10% na:

ZBrush i Substance Painter

ZBrush to niezastąpione narzędzie dla każdego grafika, który chce tworzyć profesjonalne oraz rozbudowane modele 3D.

Kurs ZBrush i Substance Painter

Przygotowany przez Wojciecha “m4gika” Magierskiego kurs poprowadzi Cię przez tajniki wykorzystania w codziennych projektach tego potężnego narzędzia.

Podczas trwania kursu Zbrush nauczysz się obsługi tego narzędzia oraz zrozumiesz jak funkcjonuje Substance Painter. Przejdziesz wraz z prowadzącym po kolei cały proces przygotowawczy, czyli w skrócie – od samych początków tworzenia modelu aż do renderu. Po nabyciu umiejętności z kursu będziesz w stanie stworzyć własny model 3D, a także rozłożyć UV mapę, tak, by mieć możliwość teksturowania i renderowania własnej koncepcji.

W trakcie lekcji zawartych w kursie poznasz narzędzia do pracy przy modelowaniu proceduralnym i rzeźbiarskim. Różne techniki, które przedstawi Wojciech “m4gik” Magierski, sprawią, że będziesz dobrze przygotowany do pracy z modelami o różnym charakterze. Poznasz różne brushe, czyli podstawowe narzędzia ZBrusha służące do rzeźbienia. By osiągnąć jeszcze lepszy efekt, render wrzucimy również do Photoshopa, gdzie dzięki kilku różnym setupom świateł zajmiemy się krótką postprodukcją.

W trakcie trwania kursu nauczysz się tworzyć modele organiczne oraz hard surface, poznasz dogłębnie obsługę aplikacji a także dowiesz się jak teksturować za pomocą najlepszego narzędzia na rynku do tworzenia shaderów, jakim jest Substance Painter. Dodatkowo dzięki Substance Painter stworzymy shader, który później będziesz mógł wykorzystać w innych programach do tworzenia grafiki 3D oraz silnikach renderujących, takich jak OctaneRender, Redshift czy V-Ray.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

  • Techniki modelowania w ZBrush
  • Teksturowanie w Substance Painter
  • Stworzenie własnego shadera
  • Render w iRay, brushe i alphy
  • Zbiór ciekawych porad i sztuczek
  • Projekt ICARUS Wojciecha Magierskiego
  • Praca z polygroupami
  • Tajniki pracy eksperta!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ZBrush to materiał przeznaczony dla osób które zajmują się grafiką 3D oraz 2.5 D, a także chcą wykorzystać narzędzie, które umożliwią modelowanie 3d. Lekcje zostały skonstruowane w taki sposób, by również osoby, które nie mają doświadczenia w tej branży mogły wykonać pierwszy krok w kierunku wykonywania profesjonalnych modeli 3D.

Szczegółowe opisy Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

ZBrush i Substance Painter

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Adobe Dimension od Podstaw już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności