Nowości

Premiera kursu HTML5 i JavaScript już w poniedziałek!

Moi Drodzy, Niemal nie nadążamy z informowaniem Was o kolejnych premierach na eduweb.pl. Dopiero co oddaliśmy do Waszej dyspozycji nową wersję serwisu, a także…

Moi Drodzy,

Niemal nie nadążamy z informowaniem Was o kolejnych premierach na eduweb.pl. Dopiero co oddaliśmy do Waszej dyspozycji nową wersję serwisu, a także rewelacyjny kurs Wojciecha Magierskiego – Photoshop i Cinema 4D, a już mam Wam do przekazania kolejne świetne wiadomości!

Już w najbliższy poniedziałek, 26.05. premierę na eduweb.pl będzie miał nasz najnowszy, długo wyczekiwany kurs – HTML5 i JavaScript – Techniki Zaawansowane. Jestem przekonany, że ci z Was, którzy długo czekali na kurs, nie będą zawiedzeni. Materiał zawiera bowiem niemal 10 godzin (!) praktycznej wiedzy oraz konkretnych zastosowań najnowszych elementów specyfikacji HTML5 oraz API JavaScript. Co przygotowaliśmy dla Was w tym kursie? Między innymi:

  • Metody pracy z formularzami i walidacją
  • Praktyczne zastosowania geolokalizacji
  • Implementacja własnego playera Wideo i Audio
  • Mnóstwo praktycznej wiedzy o aplikacjach Offline
  • Aplikacja z wykorzystaniem Drag & Drop
  • Tworzenie trasy dojazdu z API Google Maps
  • Wszystko o elemencie Canvas
  • Własna aplikacja Chat’u z Web Sockets
  • I wiele więcej!

Wszystkie szczegóły ujawnimy w poniedziałek, kiedy to będzie miała miejsce premiera kursu. Już teraz możesz dowiedzieć się więcej o nowościach w HTML5 w tym artykule.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was także materiał bonusowy, który zawiera wprowadzenie do tej tematyki i ciekawy, praktyczny projekt wykorzystania kamerki z pomocą przeglądarki! Darmowy bonus już teraz możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Jestem przekonany, że nasz najnowszy kurs będzie niezwykle przydatny dla każdej osoby, która zajmuje się projektowaniem stron WWW. Jest on przeznaczony dla osób, które znają już podstawy HTML oraz JavaScript, zatem tych z Was, którzy dopiero zaczynają przygodę z kodowaniem stron WWW, zachęcam do wcześniejszego przerobienia naszych kursów podstawowych. Znajdziecie je na stronach eduweb.pl.

Do usłyszenia w poniedziałek!
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Wideo i Audio

Jak wybrać perspektywę podczas kręcenia filmu?

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności