Nowości

Premiera kursu jQuery już w poniedziałek!

Witam, Nadchodzi premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych i efektownych kursów eduweb.pl! Już w poniedziałek 10.10 ukaże się kurs jQuery w Praktyce. Kurs na przestrzeni ponad 6…

Witam,

Nadchodzi premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych i efektownych kursów eduweb.pl! Już w poniedziałek 10.10 ukaże się kurs jQuery w Praktyce. Kurs na przestrzeni ponad 6 godzin materiału video omawia praktyczne zastosowanie najbardziej popularnej i efektownej biblioteki JavaScript, jaką jest jQuery. Już teraz mogę zdradzić, że cały materiał będzie opierał się na konkretnym przykładzie strony „napakowanej” efektami w jQuery tak, abyś wyniósł z niego jak najwięcej praktycznej wiedzy i fragmentów kodu, które będziesz mógł zastosować w swoich kolejnych projektach. Do niezbędnego minimum ograniczyliśmy teoretyczne zagadnienia związane z platformą po to aby kurs oferował jak najlepsze źródło wiadomości, które przydadzą się każdemu projektantowi stron WWW.

jQuery stało się niezbędnym elementem w portfolio umiejętności projektantów nowoczesnych, użytecznych i przyjaznych stron WWW. W kursie pokażemy także, jak korzystać z jego najciekawszych, zaawansowanych funkcji. Między innymi szczegółowo zajmiemy się jQuery UI z pomocą którego będziesz mógł w rekordowym czasie stworzyć efektowne komponenty na Twoją stronę. Oprócz tego jeszcze wiele niespodzianek i fajerwerków jak własne pluginy, Ajax czy przegląd gotowych, najlepszych skryptów i rozwiązań.

Wszystkie szczegóły poznacie już w poniedziałek! Póki co, kilka ciekawych stron z wykorzystaniem jQuery jako inspiracja:

Zatem, do usłyszenia,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Webdevelopment

eduweb.pl partnerem ConFront JS 2018!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności