Nowości

Premiera Kursu Maya już w poniedziałek 24.06!

Witajcie, Mam dla Was kolejne dobre wiadomości. Już w najbliższy poniedziałek, 24.06, na eduweb.pl dostępny będzie nasz najnowszy materiał, czyli kurs Autodesk Maya –…

Witajcie,

Mam dla Was kolejne dobre wiadomości. Już w najbliższy poniedziałek, 24.06, na eduweb.pl dostępny będzie nasz najnowszy materiał, czyli kurs Autodesk Maya – Techniki Pracy. Maya to obok 3ds Max najbardziej popularna aplikacja do pracy z grafiką 3D, dająca wręcz niewyobrażalne możliwości i znajdująca zastosowanie w profesjonalnych produkcjach, grach, filmach czy reklamach. Obecnie coraz częściej wykorzystujemy 3D również w grafice, ilustracji, czy tworząc wizualizacje i czołówki, również mające zastosowanie w sieci.

Znajomość technik 3D jest nie tylko atutem, ale coraz częściej wymogiem klientów przy różnego rodzaju zleceniach. Ponieważ sama praca z 3D to bardzo złożony proces, w kursie znajdziecie szczegółowe omówienie interfejsu Maya, podstawowych narzędzi, jak również najlepszych technik pracy związanych z modelowaniem, oświetleniem czy renderowaniem gotowych scen w Maya. Dowiesz się także jak uzyskać jak najlepszy finalny efekt w Twoich kompozycjach a w procesie postprodukcji wykorzystamy Adobe After Effects!

Kurs prowadzony jest przez znakomitego eksperta-praktyka w dziedzinie 3D, Macieja Benczarskiego, który na co dzień tworzy i pracuje przy projektach dla największych firm. Jak zwykle poza solidną porcją teoretycznej wiedzy, możecie spodziewać się masy praktycznych wskazówek oraz technik, które płyną z doświadczenia oraz codziennej pracy w Maya. W kursie nie zabraknie także praktycznego projektu, który wykonamy w Maya od podstaw. Stworzymy między innymi spot reklamowy, w którym wykorzystamy wiedzę zdobytą w kursie. Rezultat możesz zobaczyć poniżej:

Kurs przeznaczony jest dla osób, które zaczynają od podstaw przygodę z 3D i programem Autodesk Maya. Jednak poza omówieniem niezbędnych podstaw, w kursie koncentrujemy się na praktycznych przykładach oraz esencji pracy z tą rewelacyjną aplikacją 3D, zatem również osoby średnio zaawansowane znajdą w nim coś dla siebie.

Do usłyszenia już w poniedziałek na eduweb.pl!

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności