Nowości

Premiera kursu Projektowanie Graficzne – Typografia!

Witajcie, Mam ogromną przyjemność ogłosić kolejną premierę na łamach eduweb.pl – tym razem jest to kurs poświęcony Typografii. Oddajemy w Wasze ręce: Kurs Projektowanie Graficzne – Typografia Dobrze skrojony…

art

Witajcie,

Mam ogromną przyjemność ogłosić kolejną premierę na łamach eduweb.pl – tym razem jest to kurs poświęcony Typografii. Oddajemy w Wasze ręce:

Kurs Projektowanie Graficzne – Typografia

Dobrze skrojony tekst i odpowiedni kształt liter gwarantują profesjonalnie zaprojektowaną publikację. Dlatego teraz przedstawiamy Wam materiał, dzięki któremu nauczycie się projektować estetyczne, dobrze przemyślane kompozycje, ze wspaniałą typografią. Na podstawie dziesiątek przykładów dowiecie się czym charakteryzują się udane projekty i jak dobierać fonty, aby dobrze współgrały z całą publikacją!

obrazek_1

Poznaj zasady profesjonalnej i estetycznej typografii, aby z pomocą ulubionych aplikacji graficznych tworzyć wysokiej klasy kompozycje. Kurs, który chcemy Ci zaprezentować, to ponad 80 lekcji, w których odkryjesz cechy udanych projektów typograficznych, a także dowiesz się czym charakteryzuje się dobrze skrojony i złożony tekst. Ponadto wykonasz kilka praktycznych ćwiczeń, które utrwalą Twoją wiedzę, abyś mógł wdrożyć poznane techniki do codziennej pracy.

W trakcie kursu omówimy między innymi:

 • Podstawowe zagadnienia typograficzne
 • Wpływ na szarość optyczną tekstu
 • Sterowanie registrem wierszy
 • Poprawne składanie tekstu dziełowego
 • Hierarchia i kolejność
 • Przeciwstawne siły w typografii
 • 30 Praktycznych zasad prawidłowego składu
 • Dobieranie odpowiedniego kroju liter do projektu
 • Techniki łączenia fontów
 • Emocje w typografii
 • Dziesiątki przykładów udanych kompozycji typograficznych
 • Praktyczne ćwiczenia
 • Podkreślanie znaczenia krojem pisma
 • I wiele, więcej!

Dokładny opis zawartości oraz darmowe Wprowadzenie znajdziesz pod linkiem:

http://eduweb.pl/kursy/typografia/projektowanie-graficzne-typografia.html

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z profesjonalną typografią, oraz dla tych, którzy znają aplikacje graficzne, ale chcą dodatkowo nauczyć się praktycznych zasad tworzenia udanych i estetycznych kompozycji typograficznych. Lekcje zawarte w kursie pozwolą rozszerzyć wiedzę o nowe, praktyczne techniki, dzięki którym opanujecie sztukę tworzenia wyjątkowej typografii, która zapadnie w pamięć każdego odbiorcy.

obrazek_4

Zwróćcie uwagę, że przygotowany materiał dostępny jest tym razem wyłącznie w wersji online. Kurs zostanie przypisany do Waszego konta od razu po dokonaniu płatności i możliwe będzie natychmiastowe rozpoczęcie nauki. Oczywiście dla osób, które chcą oglądać kurs bez dostępu do internetu, również przewidzieliśmy taką możliwość – wystarczy pobrać pliki z kursem na dysk z zakładki Moje Kursy w panelu użytkownika.

Pozostaje mi już jedynie zaprosić do zapoznania się z zawartością kursu na własną rękę – dajcie znać jak podoba Wam się przygotowany materiał! Cykl Projektowanie Graficzne będzie kontynuowany już wkrótce z materiałem dotyczącym zasad kompozycji – warto więc śledzić nasz harmonogram! 😉

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Marketing i Biznes

10 portali dla designerów – cz. II

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności