Nowości

Premiera Kursu Typescript od Podstaw i Angular 2 od Podstaw!

Witajcie! Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej premierze aż dwóch kursów na eduweb.pl – Kurs Typescript od Podstaw i Kurs Angular 2 od Podstaw. Kurs Typescript od…

Witajcie!

Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej premierze aż dwóch kursów na eduweb.pl – Kurs Typescript od Podstaw i Kurs Angular 2 od Podstaw.

Kurs Typescript od Podstaw

Jeśli masz już za sobą pierwszy projekt aplikacji z wykorzystaniem języka Javascript pewnie zwróciłeś uwagę na niedostateczny wybór niektórych funkcjonalności. Język Typescript, którego dotyczy ten Kurs powinien zaspokoić Twoje oczekiwania. Korzystając z Typescript nie będziesz miał problemów z dynamicznym typowaniem, Twój kod będzie o wiele bardziej czytelny i lepiej uporządkowany, a Twoje algorytmy będą opisane dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

W Kursie dowiesz się jak stworzyć aplikację przeglądarkową wykorzystując język Typescript oraz bibliotekę Angular 2. Pokażemy Ci jak przygotować środowisko pracy, a następnie stworzyć prostą grę przeglądarkową z czytelnym kodem o strukturze podzielonej na klasy. Poznasz mechanizmy getterów i setterów, a także przyjrzymy się bliżej typowi wyliczeniowemu.  Na koniec wspólnie stworzymy aplikację przeglądarkową. W trakcie kursu wideo zaczniesz płynnie poruszać się w świecie Typescript.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz pod adresem:
http://eduweb.pl/kursy/javascript/typescript-od-podstaw.html

Co znajdziesz w Kursie Typescript od Podstaw?

 • Jak przygotować środowisko pracy?
 • Jak tworzyć i kompilować programy w Typescript?
 • Jak korzystać z mechanizmu statycznego typowania?
 • Jak stworzyć grę przeglądarkową wykorzystując dostępne rozwiązania?
 • Jak stworzyć aplikację serwerową dzięki Typescript i Express js?
 • Jak prosto stworzyć aplikację z biblioteką Angular 2?
 • Jak tworzyć dobry i czytelny kod aplikacji?
 • I wiele, wiele więcej!

Ten kurs pomoże Ci rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Typescript, a także pokaże jak możesz go wykorzystać w praktyce.

oraz:

Kurs Angular 2 od Podstaw

Angular 2 to nie tylko biblioteka renderująca interfejs użytkownika, ale ekosystem narzędzi zbudowanych z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tego co oferują nowoczesne przeglądarki. Dzięki świetnej współpracy z najnowszymi technologiami takimi jak HTML5 i strumienie jest to także rewolucja w produktywności i komforcie tworzenia aplikacji internetowych.

W Kursie dowiesz się jak budować proste aplikacje korzystając wyłącznie z komponentów, a także jak dzięki modułom i usługom uporządkować kod Twojej aplikacji. W kolejnych sekcjach kursu poznasz strumienie, dowiesz się czym są obiekty obserwowalne i jak łączyć je ze sobą by tworzyć reaktywne interfejsy. Powiemy nieco o dynamicznych aplikacjach typu SPA. Zobaczysz jak kontrolować złożone nawigacje w jednym prostym pliku routingu i dowiesz się jak zintegrować nawigację z nowym HTML5 History API. Pokażemy Ci jak prosto zbudować formularz dzięki Angular 2, a także poznasz dobre praktyki, które pozwolą uniknąć wielu typowych problemów występujących przy zapamiętywaniu danych.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na:
http://eduweb.pl/kursy/javascript/angular2-od-podstaw.html

Czego dowiesz się w kursie Angular 2 od Podstaw?

 • Narzędzie generowania kodu
 • Automatyczne renderowanie zmian
 • Budowanie interaktywnych interfejsów
 • Architektura złożonych aplikacji
 • Programowanie obiektowe i reaktywne
 • SPA i Nawigacja z HTML5 History API
 • Dynamiczne formularze i walidacja
 • Finalna aplikacja Multimedialna Spotify!

Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają już podstawy JavaScript i HTML i szukają sposobu na zoptymalizowanie swoich działań przy tworzeniu aplikacji internetowych. Już po kilku pierwszych lekcjach kursu zobaczysz jak dzięki uproszczeniu i uporządkowaniu jest on nie tylko prostszy do nauki niż jego poprzednik, ale i znacznie bardziej produktywny i komfortowy w tworzeniu aplikacji internetowych.

Pozostaje mi już tylko gorąco zachęcić do zapoznania się z przygotowanymi materiałami!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs już dostępny!

Nowości

Bootcamp Front-End Developer już jutro!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności