Nowości

Kompendium Reklamy na Facebook’u!

Witajcie! Na eduweb.pl ruszył właśnie SOCIAL MEDIA WEEK. W związku z tym zapraszamy Was na premierę dwóch kursów poświęconych reklamie na Facebooku!  Kurs Reklama…

Witajcie!

Na eduweb.pl ruszył właśnie SOCIAL MEDIA WEEK.

W związku z tym zapraszamy Was na premierę dwóch kursów poświęconych reklamie na Facebooku! 

Kurs Reklama na Facebooku od Podstaw pokaże Wam jak skutecznie promować się na największym portalu społecznościowym na świecie, który zrzesza 14 mln użytkowników w Polsce, w tym 11 mln aktywnie korzystających z niego na co dzień. Poznacie panel reklamowy, dzięki któremu przeprowadzicie skuteczne kampanie. W trakcie ponad 7 godzinnego kursu nauczycie się jak efektywnie używać instrumentów Facebooka tak, by reklamy docierały prosto do Twoich potencjalnych klientów.

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby zainteresowanej zagadnieniem. Zarówno dla osób pośrednio związanych z reklamą na Facebooku czyli dla grafików, tworzących materiały reklamowe, specjalistów PR i Social Media zarządzających fanpage swoich klientów, jak i dla przedsiębiorców i startupów pragnących wykorzystać Facebooka do promocji swoich biznesów i pozyskiwania nowych klientów.

art

Kurs Reklama na Facebooku od Podstaw

Dzięki kursowi dobierzecie odpowiednie grupy docelowe w taki sposób, aby reklamy trafiały do osób, na których Wam zależy – osób zainteresowanych Waszą ofertą. Zdobędziecie umiejętność planowania kampanii – określenia właściwego celu i kierunku działań. Zaplanujecie skuteczną strategię, stworzycie materiały reklamowe przyciągające uwagę Waszych przyszłych klientów oraz zoptymalizujecie kampanię tak, aby zrealizować mierzalne cele biznesowe z pomocą reklamy na Facebooku.

Czego dowiecie się podczas kursu?

 • Jak zaplanować efektywne działania na Facebooku?
 • Jak dobierać grupy docelowe?
 • Jak tworzyć skuteczne materiały reklamowe?
 • Jak Facebook rozlicza się z kampanii?
 • Jak analizować kampanię?
 • Jak optymalizować kampanię tak, by przynosiła jak najlepsze wyniki?

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie pod adresem:
http://eduweb.pl/kursy/marketing/reklama-na-facebook-podstawy.html

oraz:

Kurs Reklama na Facebooku w Praktyce

W tym Kursie poznacie nie tylko podstawy tworzenia skutecznych reklam i kreowania wizerunku w social mediach, lecz także specjalistyczne techniki, które sprawią, że w pełni wykorzystacie tkwiący w Facebooku potencjał. Odkryjecie skuteczne narzędzia, które usprawnią Waszą pracę i zwiększą zyski, a także nauczycie się skutecznej analizy otrzymywanych danych.

Jeżeli jesteście zainteresowani zagadnieniami social media oraz chcecie zdobyć większe grono zaangażowanych klientów – z pewnością ten Kurs przybliży Wam zarówno podstawy tworzenia skutecznych kampanii, jak i odkryje przed Wami tajniki przygotowywania najbardziej efektywnych postów. Kurs stanowi niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy oraz osoby zajmującej się marketingiem w social mediach.

art

Kurs Reklama na Facebooku w Praktyce

Podczas ponad 5 godzinnego Kursu podpowiemy w jaki sposób powiększyć grupę odbiorców, którzy dowiedzą się o Waszych usługach, poznacie rodzaje postów, które najskuteczniej przyczyniają się do wzrostu sprzedaży, a także sposoby na to, by uzyskać wartościowy ruch na Waszym fanpage. By w pełni wykorzystać zdobywaną przez Was wiedzę, otrzymacie od nas zadania związane z projektowaniem kampanii remarketingowych. Takie zagadnienia jak usuwanie mało zainteresowanych użytkowników, rodzaje przekazów reklamowych czy zimny kontakt nie będą miały przed Wami tajemnic. Nauczycie się wykorzystywać technologię Lookalike, by zwiększyć swoją sprzedaż, i dowiecie się, w jaki sposób przekonać klienta, że to właśnie Waszych usług poszukuje. Poznacie również scenariusz kontaktu z klientem po wypełnieniu formularza Lead Ads oraz przykłady działających, sprawdzonych kampanii.

Czego dowiecie się podczas kursu?

 • Profesjonalne podejscie do prowadzenia fanpage
 • Szybka praca z Power Editorem i Ads Managerem
 • Audience Insight i zaawansowany remarketing
 • Kreatywne wykorzystanie Lead Ads
 • Zwiekszanie sprzedazy przez Lookalike
 • Praktyczne cwiczenia i tworzenie kampanii
 • Dobre praktyki tworzenia postów
 • I wiele, wiele wiecej!

Jeżeli jesteście zainteresowani zagadnieniami social media oraz chcecie zdobyć większe grono zaangażowanych klientów – z pewnością ten Kurs przybliży Wam zarówno podstawy tworzenia skutecznych kampanii, jak i odkryje przed Wami tajniki przygotowywania najbardziej efektywnych postów. Kurs stanowi niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy oraz osoby zajmującej się marketingiem w social mediach.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na:

http://eduweb.pl/kursy/marketing/reklama-na-facebook-w-praktyce.html

 

Pozostaje mi już tylko gorąco zachęcić Was do zapoznania się z Kompendium reklamy na Facebook’u 🙂

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Nowości

Journey map – nie tylko w marketingu, cz. 2

W poprzednim artykule omówiliśmy krótko zagadnienia dotyczące Customer Journey Map i tego, dlaczego to narzędzie jest przydatne nie tylko w dużych korporacjach, ale również designerom, twórcom stron…

Nowości

Metoda just-in-time w reklamie

W naszych artykułach wielokrotnie poruszaliśmy tematy związane z marketingiem oraz tym, w jaki sposób najlepiej dotrzeć do Twoich klientów i odbiorców, niezależnie od tego, czy budujesz markę jako…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności