Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Witaj,  mam przyjemność zaprosić Cię na premierę pakietu kursów narzędzi od InVision – InVision Studio oraz InVision i Craft, który od dziś, przy zakupie…

Witaj, 

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę pakietu kursów narzędzi od InVision – InVision Studio oraz InVision i Craft, który od dziś, przy zakupie obu kursów, jest dostępny na:

Pakiet kursów – InVision Studio oraz InVision i Craft 

Coraz więcej aplikacji zabiega o naszą uwagę i oferuje ciekawe rozwiązania. Na którą się zdecydować? Okazuje się, że pytanie należy zadać w nieco inny sposób: Kiedy użyć danej aplikacji? Oczywiście, naszym zadaniem w kursach jest Ci to ułatwić!

Kurs InVision i Craft

Platforma InVision jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem w branży UI/UX, wykorzystywanym przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów, dlatego z pewnością znajdziesz w tym materiale przydatne dla siebie informacje i wskazówki. Do zalet platformy InVision należy to, że wykorzystasz ją już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym.

W kursie InVision i Craft przejdziemy przez wszystkie fazy projektu – od procesu projektowania w teorii, przez fazę koncepcyjną i prototypowanie, a to wszystko na praktycznym przykładzie strony WWW. W Kursie InVision Studio i Craft, który masz przed sobą, połączony został potencjał platformy InVision z genialnym pluginem do Sketcha i Photoshopa – Craft. Ale to nie wszystko – Kurs stanowi swoiste kompendium dobrych praktyk i całego procesu projektowania, a także tworzenia tak zwanego Systemu Projektowania (Design System). Pod koniec kursu, ze wszystkimi elementami uporządkowanymi, przygotujemy finalny prototyp wysokiej złożoności, który będzie zawierał animacje oraz przejścia zaprojektowanych przez nas elementów.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

 • Przegląd platformy InVision
 • Wszystkie fazy projektu UX/UI
 • Praca z dodatkiem Craft
 • Tworzenie animacji i Interakcji
 • Współpraca w zespole i z klientem
 • Przygotowanie zasobów i Handoff

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/10/invision-studio-eduweb.mp4″][/video]

Kurs InVision Studio

W kursie InVision Studio przekonasz się, że to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na to, by poprowadzić Twój projekt przez każdy etap pracy, od wczesnego szkicu, aż po wysokiej jakości prototyp wraz z rozbudowanymi animacjami.

Studio to nowoczesne narzędzie, stworzone pod kątem nowych systemów operacyjnych i bez technologicznego bagażu. Atutem jest to, że dziesiątki drobnych, codziennych funkcji… Po prostu działają, nie przyciągając Twojej uwagi i nie zajmując czasu. Kurs skupia się na efektywnym workflow i projekcie, zamiast na nauce samego narzędzia. Celem jest pokazanie Ci sztuczek i wskazówek, które pozwolą Ci pracować jeszcze szybciej, lepiej i wydajniej.

W kursie pokażę Ci pracę w Studio na podstawie praktycznego projektu UI aplikacji do wypożyczania supersamochodów. Dzięki temu będę mógł pokazać Ci proces projektowania w Studio krok po kroku na przykładzie z życia. W ramach Studio znajdziesz także gotowe narzędzia do prototypowania, które pozwolą Ci zamienić statyczny interfejs w pełen animacji i mikrointerakcji projekt. Skoncentrujemy się właśnie na stworzeniu tego typu elementów, dodając w ten sposób zupełnie nową warstwę użyteczności do naszej pracy.

Co znajdziesz w Kursie?

 • Narzędzia i skróty InVision Studio
 • Praktyczny workflow aplikacji
 • Praca z komponentami
 • Animowanie UI w Studio
 • Tworzenie mikrointerakcji
 • Eksport, podgląd i handoff

 Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która zajmuje się, lub planuje się zająć projektowaniem interfejsów aplikacji czy stron WWW. Potencjał i popularność narzędzi InVision będą niewątpliwie rosły a ci z projektantów, którzy jako pierwsi poznają jego możliwości, zyskają konkurencyjną przewagę. Jeśli chcesz tworzyć od konceptu do prototypu w jednej aplikacji i przygotowywać atrakcyjne animacje w rekordowym czasie – ten pakiet kursów jest dla Ciebie! 

Szczegółowe opisy Kursów i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

InVision + Craft 

InVision Studio

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursami!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności