Nowości

-30% na Szkolenia Stacjonarne eduweb.pl do 1.09!

ŚWIĘTUJEMY POWRÓT DO SZKOŁY NA EDUWEB.PL! Kończą się wakacje i czas urlopów – to świetny moment na decyzję o podniesieniu i rozwinięciu swoich umiejętności…

promo

ŚWIĘTUJEMY POWRÓT DO SZKOŁY NA EDUWEB.PL!

Kończą się wakacje i czas urlopów – to świetny moment na decyzję o podniesieniu i rozwinięciu swoich umiejętności czy zainteresowań. Czekałeś na atrakcyjne ceny szkoleń? W ramach promocji Back To School obniżyliśmy ceny wszystkich Szkoleń Stacjonarnych w ofercie eduweb.pl aż o 30%! Akcja trwa do 1 września 2015r. włącznie. Promocją objęte są wszystkie szkolenia stacjonarne realizowane od września do końca 2015 roku.

Skorzystaj z okazji i do 1.09 zarezerwuj miejsce na dowolne szkolenie. Spiesz się, ponieważ ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona! Ofertę znajdziesz na:

http://www.eduweb.pl/szkolenia/katalog/

UWAGA: Ceny Szkoleń na stronie SĄ JUŻ OBNIŻONE o 30% w stosunku do ceny katalogowej. Zatem na szkolenia w promocji można zapisywać się już bezpośrednio na stronie.

Na wszystkie pytania dotyczące oferty szkoleń i rezerwacji promocyjnych miejsc chętnie odpowiemy pod adresem szkolenia@eduweb.pl, oraz telefonem 661 354 334.

*Promocja dotyczy wszystkich szkoleń z wyłączeniem ZBrush

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności