Nowości

Promocja Kart Podarunkowych – pomysł na prezent

Witam serdecznie, Na eduweb.pl wprowadziliśmy nową usługę – Karty Podarunkowe. Jeśli zastanawiasz się nad praktycznym pomysłem na prezent dla bliskich czy współpracowników, możesz kupić…

Witam serdecznie,

Na eduweb.pl wprowadziliśmy nową usługę – Karty Podarunkowe. Jeśli zastanawiasz się nad praktycznym pomysłem na prezent dla bliskich czy współpracowników, możesz kupić naszą kartę w eleganckim, laminowanym etui. Karty działają na zasadzie pre-paid i można je załadować dowolną kwotą. Podczas zakupu kursu możesz wprowadzić kod karty a kwota zakupu zostanie zredukowana o posiadane na karcie środki. Jeśli środki są mniejsze niż cena kursu, wystarczy dopłacić różnicę. Jeśli kwota na karcie jest większa niż cena kursu, pozostałe środki można wykorzystać później – bez limitu czasowego.

Jesteśmy przekonani, że nowe wiadomości i pozszerzanie zainteresowań to jeden z najlepszych prezentów, jaki można podarować. Liczymy że Karty Podarunkowe spodobają się również Wam. W związku z nadchodzącym Bożym Narodzeniem mamy specjalną promocję – kupując dowolną Kartę Podarunkową do przyszłego wtorku (20.12), powiększymy automatycznie kwotę na karcie o 10%. 

Zapraszamy do zakupu Kart Podarunkowych na specjalnej stronie: http://eduweb.pl/karty-podarunkowe/


Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności