Nowości

Promocja Noworoczne Postanowienia do -50%!

Początek roku zawsze daje nam nowe, świeże spojrzenie i pomysły na to, co chcemy robić dalej. Każdy z nas wyznacza sobie własne cele do…

Początek roku zawsze daje nam nowe, świeże spojrzenie i pomysły na to, co chcemy robić dalej. Każdy z nas wyznacza sobie własne cele do osiągnięcia. Mają one pchnąć nas w stronę zmian, rozwoju i realizacji siebie. Jak zrobić to skutecznie?

Zobacz naszą promocję na http://nowyrok.eduweb.pl

Realne cele mają być ambitne i motywujące, ale jednocześnie nie zbyt wymagające by mogły zniechęcić nas do działania. Pomyśl co chciałbyś zmienić, czego nowego nauczyć się w nowym roku? Duże i znaczące zmiany powstają zwykle od małych rzeczy, które dokonujemy codziennie w drodze do celu. Zawsze marzyłeś o zmianie pracy i poświęceniu się grafice, uważasz, że powinieneś zarabiać więcej i chcesz nauczyć się programować? A może pasjonuje Cię fotografia ale nie wiesz od czego zacząć by zajmować się tym na codzień? Na początek określ dziedzinę, której chciałbyś się nauczyć. Dowiedz się od czego powinieneś zacząć jako początkujący i co jest Ci do tego potrzebne. Czytaj fora, rozmawiaj z ludźmi, ucz się i inspiruj do działania. A żeby Ci to ułatwić i zmotywować na dobry początek tego roku przygotowaliśmy specjalną promocję.

Od dziś ruszamy z promocją NOWOROCZNE POSTANOWIENIA na wszystkie Bootcampy Online. Weź udział w wybranym Bootcampie w obniżonej cenie -25% i poszerzaj swoja wiedzę. Promocja trwa tylko do 14 stycznia! Jeśli jesteś zdeterminowany do nauki i chcesz w krótkim czasie zdobyć nowe umiejetności – Bootcampy Online są dla Ciebie. Jak uzyskać zniżkę -25%?

  • Wejdź na stronę http://eduweb.pl/bootcampy i wybierz Bootcamp, który Cię interesuje
  • Na stronie Bootcampu kliknij Weź Udział i przejdź na stronę zakupu
  • Skorzystaj z promocji -25% wpisując kod: NEWYEAR w pole Chcę zrealizować Kartę Podarunkową i opłać Bootcamp.

Bootcampy Online prowadzone są zdalnie, co oznacza, że będziesz mógł wziąć w nich udział z dowolnego miejsca i uczyć się we własnym tempie. Naukę możesz realizować obok codziennych zajęć czy pracy, całkowicie online.

OSTATNIE KURSY DVD W PAKIETACH DO -50%

Zostały nam dosłownie ostatnie sztuki kursów na DVD, dlatego wyprzedajemy je w ramach noworocznej promocji. Dostępne Pakiety sprawdź na stronie http://nowyrok.eduweb.plPromocja trwa do soboty 14 stycznia do 23:59!

Niech ten rok będzie lepszy od poprzedniego i zaowocuje w wiele nowych wyzwań i pozytywnych zmian.

Powodzenia!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności