Darmowe

Promocje z eduweb.pl

Moi Drodzy, Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was, że we spółpracy z naszymi przyjaciółmi a zarazem partnerami serwisu eduweb.pl, przygotowujemy dla Was specjalne promocje. Pomysł…

Moi Drodzy,

Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was, że we spółpracy z naszymi przyjaciółmi a zarazem partnerami serwisu eduweb.pl, przygotowujemy dla Was specjalne promocje. Pomysł jest prosty – chciałbym zapewnić Wam dostęp do materiałów, które uważam za najlepsze na rynku i z których sam korzystam. Dlatego staram się wynegocjować zniżki dla klientów eduweb.pl u najlepszych dostawców, po to, aby Wasze prace stawały się coraz bardziej efektowne, abyście mogli być na bieżąco z aktualnymi trendami a także tworzyć nowe, fantastyczne projekty.

W pierwszej kolejności przygotowaliśmy dla Was dwie, bardzo atrakcyjne promocje:

Prenumerata magazynu Computer Arts 20 zł taniej!

Computer Arts to najlepszy na rynku magazyn o sztuce komputerowej i projektowaniu stron WWW. Tylko na eduweb.pl roczną prenumeratę możesz nabyć z rabatem 20 zł w specjalnej cenie 179 zł.

Aby dokonać zakupu, zaloguj się w Strefie Klienta na eduweb.pl, a następnie przejdź do zakładki Promocje aby wykupić prenumeratę.

Zdjęcia w serwisie Fotolia – zniżka 20%

Fotolia to najlepszy polski bank zdjęć, w którym znajdziesz tysiące fotografii doskonałej jakości, które możesz wykorzystać zarówno na stronie internetowej, jak również w materiałach przygotowywanych na potrzeby druku. Ze zdjęciami Fotolii pracujemy w najnowszych kursach eduweb.pl.

Teraz możesz kupić kredyty taniej rejestrując się na specjalnie przygotowanej stronie https://pl.fotolia.com/eduweb

Mam nadzieję, że promocje które przygotowaliśmy będą dla Was atrakcyjnym dodatkiem do materiałów z eduweb.pl oraz dawką nowych inspiracji. Już wkrótce postaram się zaproponować więcej bonusów!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności