Darmowe

Promocje z eduweb.pl

Moi Drodzy, Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was, że we spółpracy z naszymi przyjaciółmi a zarazem partnerami serwisu eduweb.pl, przygotowujemy dla Was specjalne promocje. Pomysł…

Moi Drodzy,

Mam niezwykłą przyjemność poinformować Was, że we spółpracy z naszymi przyjaciółmi a zarazem partnerami serwisu eduweb.pl, przygotowujemy dla Was specjalne promocje. Pomysł jest prosty – chciałbym zapewnić Wam dostęp do materiałów, które uważam za najlepsze na rynku i z których sam korzystam. Dlatego staram się wynegocjować zniżki dla klientów eduweb.pl u najlepszych dostawców, po to, aby Wasze prace stawały się coraz bardziej efektowne, abyście mogli być na bieżąco z aktualnymi trendami a także tworzyć nowe, fantastyczne projekty.

W pierwszej kolejności przygotowaliśmy dla Was dwie, bardzo atrakcyjne promocje:

Prenumerata magazynu Computer Arts 20 zł taniej!

Computer Arts to najlepszy na rynku magazyn o sztuce komputerowej i projektowaniu stron WWW. Tylko na eduweb.pl roczną prenumeratę możesz nabyć z rabatem 20 zł w specjalnej cenie 179 zł.

Aby dokonać zakupu, zaloguj się w Strefie Klienta na eduweb.pl, a następnie przejdź do zakładki Promocje aby wykupić prenumeratę.

Zdjęcia w serwisie Fotolia – zniżka 20%

Fotolia to najlepszy polski bank zdjęć, w którym znajdziesz tysiące fotografii doskonałej jakości, które możesz wykorzystać zarówno na stronie internetowej, jak również w materiałach przygotowywanych na potrzeby druku. Ze zdjęciami Fotolii pracujemy w najnowszych kursach eduweb.pl.

Teraz możesz kupić kredyty taniej rejestrując się na specjalnie przygotowanej stronie https://pl.fotolia.com/eduweb

Mam nadzieję, że promocje które przygotowaliśmy będą dla Was atrakcyjnym dodatkiem do materiałów z eduweb.pl oraz dawką nowych inspiracji. Już wkrótce postaram się zaproponować więcej bonusów!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

5 rzeczy które programista musi wiedzieć o marketingu

Jako programiści niemal cały czas mamy bezpośredni lub pośredni kontakt z działem marketingu. Często prośby o nowe funkcje, integracje czy pozornie nieistotne poprawki, są źródłem frustracji i…

Programowanie i WWW

Jak mądrze wybrać stack technologiczny do projektu?

Programowanie i WWW

Proste rozwiązania

Proste rozwiązania stają się oczywiste w chwili gdy je zobaczymy. Dlaczego zwykle są poza naszym zasięgiem i co możemy z tym zrobić? Jak zobaczyć to, czego nie…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności