Nowości

Relacja z Creative Roadshow w Warszawie

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Was w Warszawie na kolejnym spotkaniu z serii Creative Roadshow. Organizowany we współpracy z Epson, EIZO i Akademią…

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Was w Warszawie na kolejnym spotkaniu z serii Creative Roadshow. Organizowany we współpracy z Epson, EIZO i Akademią Nikona cykl wykładów, skupia się na praktycznych zagadnieniach związanych z fotografią oraz postprodukcją.

W obliczu wyjątkowo kapryśnej aury, niezwykle przyjemnie zaskoczyła nas ilość i szczery entuzjazm gości. Podczas kolejnych prezentacji z trudem można było znaleźć jakiekolwiek puste miejsce, a dyskusje płynnie przenosiły się z sali wykładowej w okolice stoisk, gdzie trwały w najlepsze jeszcze długo po oficjalnym zakończeniu imprezy.

Liczymy, że tych kilka godzin będziecie wspominać przynajmniej w połowie tak dobrze, jak my. Mamy także nadzieję, że zdołaliśmy odpowiedzieć na większość chodzących Wam po głowie pytań, a w razie pojawienia się kolejnych – polecamy się i gorąco zapraszamy na następne spotkania organizowane w ramach Creative Roadshow.

Tymczasem nie zwalniamy tempa i już pojutrze, 4 czerwca odwiedzimy Wrocław, a dzień później zawitamy w Krakowie. Do zobaczenia!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z warszawskiego etapu Creative Roadshow po Polsce. Podziękowania za zdjęcia dla Eizo Polska. A już po zakończeniu cyklu imprez, przygotujemy dla Was także obszerną relację wideo.

_DSC1908

_DSC1926

_DSC1952

1

8

7

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności