Fotografia i Photoshop

Rozszerzenie Depositphotos dla Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign

Depositphotos – Twój nowy sposób na błyskawiczne dobranie grafik w każdym projekcie. Rozszerzenie Depositphotos do Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign Zapewne przed każdym projektem…

Depositphotos – Twój nowy sposób na błyskawiczne dobranie grafik w każdym projekcie.

Rozszerzenie Depositphotos do Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign

Zapewne przed każdym projektem wiele czasu poświęcasz na odpowiedni dobór różnych grafik czy fotografii, tak aby Twoja praca była doskonała. Przedstawiamy tutaj rozszerzenie do popularnych programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Ilustrator oraz InDesign, które przyspieszy Twoją pracę.

Plugin od Depositphotos umożliwia pełną synchronizację z agencją microstock, oferującą zdjęcia stockowe royalty-free, grafiki wektorowe oraz wideo. To wszystko w ramach jednej wielkiej biblioteki umieszczonej w Twoim ulubionym programie. Bez zbędnego przeszukiwania sieci internetowej masz wszystko, czego potrzebujesz tuż obok Twoich projektów.

Posiadając rozszerzenie Depositphotos jesteś w stanie szybko przeglądać miliony zdjęć dostępnych w kolekcji Depositphotos, a następnie możesz jeszcze przed zakupem sprawdzić ich przydatność na swoim projekcie. Dokładnie tak. Nie musisz niczego od razu kupować. Możesz wypróbować wybrane grafiki czy aby na pewno będą się zgadzały z Twoją wizją wymarzonego projektu. Wystarczy że po wyszukaniu zdjęć z kolekcji Depositphotos przeniesiesz zdjęcie poglądowe, tzn. prewkę na swój projekt.

Depositphotos jest całkowicie darmową wtyczką. Jak już wspomnieliśmy jest ona w pełni zsynchronizowana z biblioteką zdjęć Depositphotos. Dzięki temu, mając konto na stronie depositphotos.com, Twoje wszystkie zakupy, dostępne kredyty oraz aktualne plany abonamentowe są widoczne w rozszerzeniu programu graficznego. Masz przez cały czas pełną kontrolę nad kontem pozostając w swoim wirtualnym miejscu pracy. Oprócz tego, za pomocą wtyczki możesz łatwo przenieść się na stronę swojego konta, skąd możesz aktualizować nowe plany abonamentowe lub odnawiając dotychczas posiadane.

Zapraszamy na http://pl.depositphotos.com/

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności