Fotografia i Photoshop

Rusza Konkurs Odpicuj Aplikację!

Zgarnij Kasę za Kreację! W puli nagrody za ponad 100 000 zł! Właśnie rusza konkurs „Odpicuj Aplikację”, który organizujemy wspólnie z Microsoft! Stronę konkursową oraz…

odpicuj-blog

Zgarnij Kasę za Kreację! W puli nagrody za ponad 100 000 zł!

Właśnie rusza konkurs „Odpicuj Aplikację”, który organizujemy wspólnie z Microsoft! Stronę konkursową oraz wszystkie szczegóły znajdziecie na:

http://eduweb.pl/konkursy/odpicuj-aplikacje.html

Jesteś designerem? Projektuj aplikacje pod Windows 8 i zgarniaj nagrody! Twórz własne Szablony dla systemu Windows 8 i zgłaszaj je do Konkursu. Za każde 2 szablony, przygotowane zgodnie z wytycznymi i wybrane przez Jury zgarniesz telefon, a jeśli skutecznie odpicujesz jedną z konkursowych aplikacji, możesz wygrać aż 3 000 zł. Dodatkowo, z wybranymi designerami Microsoft rozpocznie komercyjną współpracę!

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie:

http://eduweb.pl/konkursy/odpicuj-aplikacje.html

W skrócie – jak to działa?

Akcja dzieli się na dwa równoległe Konkursy – „Odpicuj Aplikację” oraz „Telefon za Szablony”.

Odpicuj Aplikację

Co dwa tygodnie, począwszy od 5.02 publikowana będzie aplikacja, której wygląd trzeba poprawić. Najlepszy projekt wybrany przez Jury zostanie nagrodzony 3 000 zł.

Telefon za Szablony

Równolegle przyjmujemy zgłoszone przez Ciebie Szablony aplikacji na dowolny temat. Kreacje zostaną umieszczone w Bazie Szablonów, a te, które będą spełniały nasze wytyczne i zdobędą uznanie Jury, nagrodzimy telefonem. Wystarczy przesłać 2 takie Szablony, aby otrzymać telefon Nokia Lumia!

Od czego zacząć?

Nie wiesz jeszcze, jak projektować pod Modern UI? Nie martw się! Przygotowaliśmy dla Ciebie kompletny zestaw instrukcji, jak również materiały i konsultacje z ekspertami. Przede wszystkim, pobierz nasz zestaw materiałów i narzędzi Windows Design Kit ze strony http://eduweb.pl/konkursy/odpicuj-aplikacje.html i zacznij projektować.

Nie ma czasu do stracenia – do dzieła!

Zajrzyj też na strony partnerów Akcji:

pma-microsoft

pma-eizo

 

pma-wacom

pma-adobe

pma-fotolia

graficzne

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Sketch – Projektowanie UI już dostępny! Rusza Lato z UX/UI!

Nowości

Nowe aplikacje eduweb.pl dla iOS, Windows i Android

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi materiałami i korzystać z eduweb.pl gdzie tylko chcesz? Pobierz zaktualizowaną aplikację dla iOS, Windows lub Android. Z poprzednich wersji mogliście korzystać…

Nowości

Premiera kursu Programowanie Android – Techniki Zaawansowane!

Witajcie, Miło nam poinformować o premierze kursu Programowanie Android – Techniki Zaawansowane. Kurs wideo skierowany jest do osób, które mają już pewne doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności