Nowości

Zdobądź Season Pass na Eduweb

Grafika, UX/UI design, front end – które z tych umiejętności wzbogaciłyby pracę Twojego zespołu? Teraz nie musisz wybierać! Ze świątecznym SEASON PASS otrzymujesz dostęp…

Grafika, UX/UI design, front end – które z tych umiejętności wzbogaciłyby pracę Twojego zespołu? Teraz nie musisz wybierać! Ze świątecznym SEASON PASS otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów dostępnych na platformie edukacyjnej Eduweb.

Sięgnij po setki kursów, dziesiątki specjalizacji i zapoznaj się z materiałami przygotowanymi przez najlepszych specjalistów w dziedzinie tworzenia stron www, grafiki, fotografii, marketingu – i wielu innych, najbardziej poszukiwanych teraz branży. Zadbaj o to, by Twoja firma przywitała 2018 rok z pakietem nowych umiejętności, narzędzi i doświadczenia popartego certyfikatami Eduweb.

OSZCZĘDŹ AŻ  90% REGULARNEJ CENY
Tylko do końca grudnia!

Za jedyne 1490 zł brutto otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów na platformie Eduweb, dla jednej osoby (dostęp obejmuje wszystkie Kursy i Warsztaty, bez Bootcampów, wyłącznie w wariancie online – bez możliwości pobierania kursów na dysk). Materiały warte są już teraz ponad 12 767 zł, ale uzyskasz też dostęp do wszystkich przyszłorocznych premierMożesz mieć pewność, że wiedza zawarta w kursach Eduweb jest aktualna i obejmuje zarówno podstawy takich dziedzin jak web development, web design czy grafika, jak również zaawansowane techniki i nowinki dla profesjonalistów w danej branży.

Wykup Season Pass na Eduweb.pl dla Twojego  pracownika >>

Wyprzedź konkurencję, wykupując limitowaną czasowo ofertę Season Pass i uzyskując dostęp do najwyższej jakości kursów i szkoleń na cały nadchodzący rok. Ucz się wtedy, kiedy chcesz, jak chcesz i czego chcesz – cały czas ze wsparciem naszego teamu i specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Jeżeli chcesz, by Twój zespół zyskał praktyczną wiedzę, opartą na przygotowywaniu krok po kroku wraz z projektów, a nie polegając jedynie na poznaniu zagadnień teoretycznych – Season Pass Eduweb to idealny, świąteczny prezent i inwestycja w rozwój Twojej firmy.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności