Nowości

Zdobądź Season Pass na Eduweb

Grafika, UX/UI design, front end – które z tych umiejętności wzbogaciłyby pracę Twojego zespołu? Teraz nie musisz wybierać! Ze świątecznym SEASON PASS otrzymujesz dostęp…

Grafika, UX/UI design, front end – które z tych umiejętności wzbogaciłyby pracę Twojego zespołu? Teraz nie musisz wybierać! Ze świątecznym SEASON PASS otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów dostępnych na platformie edukacyjnej Eduweb.

Sięgnij po setki kursów, dziesiątki specjalizacji i zapoznaj się z materiałami przygotowanymi przez najlepszych specjalistów w dziedzinie tworzenia stron www, grafiki, fotografii, marketingu – i wielu innych, najbardziej poszukiwanych teraz branży. Zadbaj o to, by Twoja firma przywitała 2018 rok z pakietem nowych umiejętności, narzędzi i doświadczenia popartego certyfikatami Eduweb.

OSZCZĘDŹ AŻ  90% REGULARNEJ CENY
Tylko do końca grudnia!

Za jedyne 1490 zł brutto otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów na platformie Eduweb, dla jednej osoby (dostęp obejmuje wszystkie Kursy i Warsztaty, bez Bootcampów, wyłącznie w wariancie online – bez możliwości pobierania kursów na dysk). Materiały warte są już teraz ponad 12 767 zł, ale uzyskasz też dostęp do wszystkich przyszłorocznych premierMożesz mieć pewność, że wiedza zawarta w kursach Eduweb jest aktualna i obejmuje zarówno podstawy takich dziedzin jak web development, web design czy grafika, jak również zaawansowane techniki i nowinki dla profesjonalistów w danej branży.

Wykup Season Pass na Eduweb.pl dla Twojego  pracownika >>

Wyprzedź konkurencję, wykupując limitowaną czasowo ofertę Season Pass i uzyskując dostęp do najwyższej jakości kursów i szkoleń na cały nadchodzący rok. Ucz się wtedy, kiedy chcesz, jak chcesz i czego chcesz – cały czas ze wsparciem naszego teamu i specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Jeżeli chcesz, by Twój zespół zyskał praktyczną wiedzę, opartą na przygotowywaniu krok po kroku wraz z projektów, a nie polegając jedynie na poznaniu zagadnień teoretycznych – Season Pass Eduweb to idealny, świąteczny prezent i inwestycja w rozwój Twojej firmy.

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności