Nowości

Social Media Week na eduweb.pl

Witajcie, Na eduweb.pl trwa SOCIAL MEDIA WEEK. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie dużo nowości i solidną dawkę wiedzy o promocji i marketingu w social…

Witajcie,

Na eduweb.pl trwa SOCIAL MEDIA WEEK. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie dużo nowości i solidną dawkę wiedzy o promocji i marketingu w social media.

Sprawdź najnowsze Kompendium Facebooka, z którego dowiesz się jak przeprowadzić skuteczne kampanie, a także poznasz specjalistyczne techniki, które sprawią, że w pełni wykorzystasz tkwiący w Facebooku potencjał. Kursy Reklama na Facebooku od Podstaw i Reklama na Facebooku w Praktyce możesz kupić w Pakiecie 15 % taniej. A już wkrótce również kolejna premiera – tym razem powiemy nieco więcej o budowaniu własnej marki w Internecie. Kurs Linkedin i Personal Branding – Budowanie Marki Osobistej już 5 grudnia!

A tymczasem przez cały okres trwania Social Media Week możecie za darmo oglądać Warsztaty:

Wydaliśmy również artykuł 36 skutecznych strategii działania w social media. Porady, jakimi podzielili się, m.in. Michał Sadowski, Piotr Bucki czy Monika Czaplicka mamy nadzieję rozwieją wiele Waszych wątpliwości i sprawią, że Wasza komunikacja z klientami stanie się znacznie skuteczniejsza, prostsza i przyjemniejsza!

Przez tydzień 1.12 – 8.12 codziennie jeden Kurs ze Specjalizacji Promocja i Biznes będziecie mogli kupić w specjalnej ofercie. Sprawdź harmonogram promocji i obserwuj nas na facebooku

1. 12  Kurs Tworzenia Startupów – Budowanie Dochodowego Biznesu
2.12  Kurs Budowania Marki – Promocja w Sieci
3
.12  Prawo dla Freelancerów – Umowy i Prawo Autorskie w Praktyce
4.12  Kurs Google Adwords – Reklama w Wyszukiwarce
5.12  Kurs Google Adwords – Reklama w Sieci Reklamowej
6.12  Kurs Reklama na Facebooku od Podstaw
7.12 Kurs Reklama na Facebooku w Praktyce
8.12 Kurs Linkedin i Personal Branding

Kody rabatowe będą ważne przez jeden dzień promocji danego Kursu.

W ramach nowej Specjalizacji Promocja i Biznes znajdziesz kursy z zakresu promocji, budowania marki i marketingu online. Dowiesz się, jak stworzyć świetnie funkcjonujący w sieci biznes, który zarabia. Począwszy od budowania strategii dla Twojej marki i budowania efektywnego startupu, przez najważniejsze zagadnienia prawne funkcjonowania w sieci, aż do specjalistycznych narzędzi promocji online jak Google AdWords, Analytics, czy reklamy Facebook’a!

Sprawdź co znajdziesz w Specjalizacji Promocja i Biznes:

PAKIET BIZNES I PROMOCJA

W kursie dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do właściwego zaplanowania i rozwoju dochodowego biznesu. Niezależnie od tego, czy zamierzasz uruchomić startup internetowy, czy inny, a nawet wdrożyć nowy produkt w ramach firmy, kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie najważniejsze czynności. Zaczniemy od definiowania modelu biznesowego i pracy w oparciu o Canvas, określenia grupy docelowej i przetestowania tego, czy Twój produkt ma szansę na sukces. Dowiesz się jak wybrać właściwe osoby do Twojego przedsięwzięcia, jak się z nimi rozliczać, poznasz narzędzia analityczne i stworzysz plan biznesowy, który zrobi wrażenie na inwestorach. Wszystko to i wiele więcej opowie Ci Paweł Sieczkiewicz – praktyk, jeden z twórców firmy będącej liderem polskiej telemedycyny i aspirującej do międzynarodowego sukcesu – Telemedi.co.

Prowadzisz własną firmę lub startup? Tworzysz na zlecenie klientów i chcesz pomóc im rozwijać ich markę? Z tego Kursu dowiesz się, w jaki sposób strategicznie podejść do budowania silnej marki. Zidentyfikujesz czynniki, które mają wpływ na postrzeganie oferowanych przez Ciebie usług lub produktów przez klienta, oraz zbudujesz pozytywny wizerunek w sieci. Poznasz też skuteczne narzędzia, dzięki którym nie będziesz musiał wyważać raz już otwartych drzwi i szybko osiągniesz przewagę nad konkurencją! Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, lub też prowadzisz firmę ale czujesz, że jeszcze mógłbyś zdobyć większe grono klientów – ten kurs z pewnością Ci pomoże, oraz podpowie, w jaki sposób zabrać się do skutecznej i efektywnej promocji.

Pracujesz na zlecenie? Posiadasz działalność lub myślisz o założeniu własnej firmy? Jesteś freelancerem – tworzysz strony WWW czy grafikę? Jeśli tak – koniecznie sprawdź materiał, który dla Ciebie przygotowaliśmy. W kursie poznasz popularne typy umów oraz zapisy, które skutecznie zabezpieczą Twoje interesy. Poznasz także najczęściej popełniane błędy i dowiesz się, jak zawierać korzystne finansowo kontrakty. Poznasz też aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawa autorskiego – w tym licencje na fonty i grafiki, a także pojęcie plagiatu. Wszystko na praktycznych przykładach, a same wzory dokumentów są dołączone do kursu. Ten kurs to inwestycja, która zwraca się jeszcze przed zawarciem pierwszej umowy!

PAKIET FACEBOOK

Chcesz skutecznie promować się na Facebooku? Zapoznaj się z panelem reklamowym Facebooka i popraw swoje wyniki sprzedażowe. Z pomocą panelu przeprowadzisz skuteczne kampanie reklamowe na największym portalu społecznościowym na świecie, który zrzesza 14 mln użytkowników w Polsce, w tym 11 mln aktywnie korzystających z niego na co dzień. Dzięki temu kursowi nauczysz się jak efektywnie używać instrumentów Facebooka tak, by reklamy docierały prosto do Twoich potencjalnych klientów!

Prowadzisz fanpage swojej firmy i zastanawiasz się, w jaki sposób powiększyć grupę odbiorców, którzy dowiedzą się o Twoich usługach? A może zajmujesz się zawodowo marketingiem i chcesz, by remarketing, scoring czy kampanie Lead Ads prowadzone na Facebooku nie miały przed Tobą tajemnic? W tym Kursie poznasz nie tylko podstawy tworzenia skutecznych reklam i kreowania wizerunku w social mediach, lecz także specjalistyczne techniki, które sprawią, że w pełni wykorzystasz tkwiący w Facebooku potencjał. Odkryjesz skuteczne narzędzia, które usprawnią Twoją pracę i zwiększą Twoje zyski, a także nauczysz się skutecznej analizy otrzymywanych danych.

PAKIET GOOGLE

Chcesz zwiększyć zyski i skutecznie promować się w Internecie? Poznaj od podstaw sieć reklamową Google AdWords, dzięki której przepowadzisz skuteczne kampanie z pomocą marketingu w Wyszukiwarce. AdWords to jeden z największych systemów reklamowych w sieci, który wykorzystany optymalnie pozwoli generować zyski dla Twojej strony czy biznesu. Jak się okazuje dobranie odpowiednich parametrów i stworzenie skutecznej reklamy nie jest proste dla osób początkujących. Kurs, który masz przed sobą, pokaże Ci jednak co zrobić, aby niewielkim nakładem pracy efektywnie promować swoje produkty oraz na co dzień zdobywać przewagę nad konkurencją. Niezbędną teorię uzupełniliśmy esencją praktycznej wiedzy eksperta – zwycięzcy globalnego konkursu Google Online Marketing Challenge, przedstawiając Ci od A-Z proces tworzenia i optymalizacji kampanii sklepu internetowego.

Odkryj potencjał AdWords, który pozwoli Ci skutecznie reklamować się w Sieci Reklamowej! Kurs, który masz przed sobą to esencja wiedzy uznanego praktyka w dziedzinie AdWords, a zarazem kontynuacja i uzupełnienie pierwszego Kursu AdWords – Reklama w Wyszukiwarce. Tym razem skupimy się na wykorzystaniu dodatkowych możliwości oraz kanałów i przedstawimy Ci możliwości Google Display Network. Pomówimy także o skutecznych, nowoczesnych formach, jak promocja w Gmail oraz na YouTube. Sporą część kursu poświęcimy także na omówienie dobrych praktyk optymalizacji Kampanii. Całość jak zwykle przedstawimy na konkretnym, praktycznym przykładzie. Jesteś gotowy aby zwiększyć zyski z reklamy i przejść na wyższy poziom promocji Online z AdWords?

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Nowości

[PREMIERA] Kurs Google Tag Manager w Praktyce już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności