Nowości

Społeczność eduweb.pl

Moi drodzy, Wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom, rozpocząłem pracę nad zintegrowaniem społeczności eduweb.pl 🙂 Pierwsze kroczki to konta na Facebook’u a także na Twitterze, na…

Moi drodzy,

Wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom, rozpocząłem pracę nad zintegrowaniem społeczności eduweb.pl 🙂 Pierwsze kroczki to konta na Facebook’u a także na Twitterze, na które serdecznie zapraszam:

Facebook: http://www.facebook.com/pages/eduwebpl/239713862165?ref=search&sid=1124396557.2503885867..1
Twitter: http://twitter.com/eduweb_pl

Od tej pory blog będzie najbardziej oficjalną formą, natomiast na Facebooku postaram się informować Was o bieżących działaniach, orientacyjnych datach (wcześniej niż na blogu) tak abyście mogli je śledzić i komentować. Twitter będzie integrował wszystkie platformy a zatem każda nowość na blogu czy fb (i nie tylko!) zaistnieje jako nowy tweet.

Aby ta inicjatywa miała szanse rozwoju, bardzo Was proszę o to, abyście zostali fanami strony na Facebook’u wchodząc na tą stronę >>, a także abyście dodali naszego Tweeta do listy śledzonych.

Kolejna sprawa to forum, którego wprowadzenie proponowało wiele osób. Jest to przedsięwzięcie, które zamierzam wkrótce zrealizować, jednak wcześniej chciałbym poznać Wasze propozycje w tym zakresie – przykładowo, jakie działy chcielibyście wprowadzić na forum. Liczę również na inne ciekawe pomysły! 🙂 Ponieważ dobre forum należy dobrze moderować, zapraszam także wszystkie osoby, które zechciałyby się podjąć prowadzenia forum oraz udziału w dyskusjach o kontakt. Wszystkie sugestie i propozycje możecie dodawać jako komentarze w tym poście.

Na stronie głównej eduweb.pl dodałem także box z newsami, które będą pojawiać się na wszystkich platformach i je integrować, a w przyszłości znajdą się tam także popularne wątki z forum. Oczywiście liczę też na to, że społeczność, którą stworzymy, nie będzie istniała tylko wirtualnie!

Zatem liczę na Waszą aktywność oraz pomysłowość a także na to, że będziecie polecać nasze platformy znajomym! Dla najbardziej zaangażowanych nagrody 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności