Nowości

Start forum eduweb.pl!

Witajcie! Mam przyjemność poinformować Was, że właśnie ruszyło forum eduweb.pl! Jest ono dostępne pod adresem: http://forum.eduweb.pl/ Mam nadzieję, że będzie to kolejny ważny krok…

Witajcie!

Mam przyjemność poinformować Was, że właśnie ruszyło forum eduweb.pl! Jest ono dostępne pod adresem:

http://forum.eduweb.pl/

Mam nadzieję, że będzie to kolejny ważny krok w rozwoju serwisu, który pozwoli zintegrować fantastyczną społeczność, skupioną wokół eduweb.pl. Wiem doskonale, że jesteście ludźmi, którzy mają świadomość wartości wiedzy, oraz że chcecie stale się rozwijać a także chętnie dzielicie się nabytymi umiejętnościami z innymi. Dlatego jestem przekonany, że forum pozwoli Wam na integrację i nawiązanie nowych znajomości w duchu merytorycznej i kulturalnej dyskusji.

Mam do Was w związku z tym jedną, gorącą prośbę: abyście zarejestrowali się na forum i aktywnie uczestniczyli w dyskusjach! Forum powstało wyłącznie DLA WAS i tylko Wy jesteście w stanie rozwijać je w dobrym kierunku, nad czym oczywiście będę czuwał wprowadzając zmiany, które ułatwią Wam komunikację. Mam cichą nadzieję, że już wkrótce, dzięki Wam, stanie się ono jednym z głównych miejsc wymiany opinii na tematy związane z projektowaniem w sieci. Jednak aby tak się stało, potrzebna jest odrobinka zaangażowania, zwłaszcza na początku, aby „rozkręcić” nasze forum!

Zadbałem również o dobrą obsadę, stanowiska moderatorów nie są jeszcze co prawda w pełni obsadzone (osoby zainteresowane, które kontaktowały się ze mną, na pewno dostaną odpowiedź), jednak już wiem że na forum aktywnie będą działać osoby związane z eduweb.pl – autorzy kursów oraz eksperci, którzy na co dzień pomagają Wam w ramach usługi Support. Ja sam oczywiście również będę jego stałym bywalcem 🙂

Działy, które na razie zostały utworzone na forum, zapewne nie są wariantem ostatecznym i będę je rozwijał zgodnie z Waszymi potrzebami. Dlatego bardzo proszę o przesyłanie wszelkich sugestii i pomysłów – chcę, żebyście to Wy mieli wpływ na kształt forum. A zatem czekam na wszelkie opinie!

Zapraszam do rejestrowania się na: http://forum.eduweb.pl/
Łączę pozdrowienia,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności