Nowości

Strefa pomocy na eduweb.pl

Moi drodzy, Mam przyjemność poinformować Was o zupełnie nowej, innowacyjnej usłudze na eduweb.pl. W ramach Strefy Pomocy uruchomiliśmy serwis Support, dzięki któremu możecie uzyskać…

Moi drodzy,

Mam przyjemność poinformować Was o zupełnie nowej, innowacyjnej usłudze na eduweb.pl. W ramach Strefy Pomocy uruchomiliśmy serwis Support, dzięki któremu możecie uzyskać rozwiązania wszelkich problemów, związanych z nauką oprogramowania czy projektowaniem stron WWW.

Szczegóły dotyczące nowej usługi a także prezentację wiedo możecie znaleźć pod adresem: http://www.eduweb.pl/support/

Grupa ekspertów będzie na bieżąco odpowiadać na wszystkie Wasze pytania. Naszym celem jest aby każda osoba otrzymała jak najszybciej rozwiązanie problemu, z tego powodu wdrożyliśmy specjalny system punktacji i oceny administratorów. W odpowiedzi na Wasze prośby uruchomiliśmy całkowicie innowacyjną usługę, dzięki której cały Wasz czas możecie rozdysponować na kreatywność, a rozwiązywanie problemów pozostawić naszym specjalistom. Każdy z nas natrafia na problemy, które potrafią na długi czas wstrzymać naukę czy pracę. Tymczasem często wystarczy spojrzeć na problem z innej perspektywy, aby rozwiązanie okazało się banalnie proste. Dzięki usłudze Pomocy (Support), problem, który napotkasz rozwiążą natychmiast nasi eksperci!

Na początku funkcjonowania usługi można ją nabyć na eduweb.pl w specjalnej cenie, dodatkowo, kupując dowolny kurs można dokupić Support z 50% rabatem. To nie wszystko! Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usługi otrzyma GWARANCJĘ ODPOWIEDZI na zadane pytanie. W przeciwnym przypadku będzie mu przysługiwał zwrot wpłaconej kwoty. Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi usługi oraz do przetestowania naszego Supportu!

Do zobaczenia na http://www.eduweb.pl/support/

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności