Fotografia i Photoshop

Szkolenie Adobe InDesign i DTP od podstaw – nowość!

Witajcie, dzisiaj prezentujemy Wam kolejną nowość, którą jest szkolenie ze składu publikacji i Adobe InDesign. Już teraz zapraszamy wszystkich  planujących rozpocząć pracę z InDesign ale również…

Witajcie,

dzisiaj prezentujemy Wam kolejną nowość, którą jest szkolenie ze składu publikacji i Adobe InDesign. Już teraz zapraszamy wszystkich  planujących rozpocząć pracę z InDesign ale również tych, którzy chcą rozszerzyć swój zasób wiedzy i dobrze zrozumieć koncepcję i środowisko pracy z materiałami drukowanymi. Na szkoleniu dowiecie się jak sprawnie posługiwać się narzędziami służącymi do składu i łamania tekstu oraz od postaw poznacie szeroki zakres zagadnień związanych z drukiem i DTP.

Omawiać będziemy nie tylko aspekty pracy kreatywnej i estetyki, ale przede wszystkim dowiecie się jak podejść do materiałów drukowanych od skomplikowanej strony technicznej, dzięki czemu znacznie rozszerzycie swoją wiedzę, możliwości i przyspieszycie czas pracy. W efekcie sprostacie każdym, nawet najbardziej zaawansowanym wymaganiom zakładów poligraficznych.

Jak zawsze nasze szkolenia nastawione są na praktykę, więc dzięki demonstracji setek praktycznych porad i technik dowiecie się czym jest impozycja, kąty rastra, overprint, cropmarki oraz poznacie wiele innych, technicznych zagadnień.

Pracując ze składem publikacji będziemy również tworzyć grafikę bitmapową w Photoshop oraz obiekty wektorowe w Illustrator, zoptymalizowane pod kątem druku. Zatem zakres zagadnień do omówienia jest naprawdę szeroki i napewno znajdziecie coś dla siebie. Będziemy pracować z publikacjami wielostronicowymi i między innymi stworzymy też niestandardowe kształty wykrojników dla drukowanych materiałów promocyjnych.

Adobe InDesign i DTP od podstaw
Termin: 16-17.04.2015
Miejsce: Warszawa
Prowadzi: Michał Wdelechowicz

Więcej informacji i rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/adobe-indesign-i-dtp-od-podstaw

Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności