Nowości

Szkolenie After Effects MASTERCLASS – już jest!

  Witajcie! Mam ogromną przyjemność poinformować, że szkolenie AFTER EFFECTS MASTERCLASS wraca na nasze sale! Tym samym zapraszam na 2 dni spotkania Mistrzów animacji.…

aefb

 

Witajcie!

Mam ogromną przyjemność poinformować, że szkolenie AFTER EFFECTS MASTERCLASS wraca na nasze sale! Tym samym zapraszam na 2 dni spotkania Mistrzów animacji. Szkolenie poprowadzi JERZY DROZDA JR. Ci, którzy już mieli okazję być na jego szkoleniu wiedzą, że będą to 2 dni intensywnego warsztatu z nowych i inteligentnych technik animacji, tworzenia i zarządzania swoim kreatywnym projektem. Zaprezentujemy Wam nowe metody kreacji, nauczymy tworzyć własne unikalne rozwiązania i pokażemy jak z nich efektywnie korzystać. A wszystko to w oparciu o niezwykłe prace prowadzącego.

Jeśli pracujesz w branży już kilka lat, a oglądając cudze prace nadal łapiesz się na myśleniu „Jak oni to k**wa zrobili?” – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Naszą misją jest wyposażenie każdego w wiedzę i umiejętność postrzegania zagadnień związanych z tworzeniem ruchomych grafik jako interesujących problemów, zagadek, których rozwiązanie może dać nie tylko wielką satysfakcję, ale może również przynieść owoce w postaci wielu zaoszczędzonych godzin pracy, elastyczności projektu, łatwości wprowadzania poprawek, oraz ponownego wykorzystania własnych rozwiązań w kolejnych projektach.

Dzięki temu będziesz mógł przeznaczyć swój czas na to, co najbardziej Cię pochłania – kreację, dostarczając swoim klientom rezultaty wspanialsze od tych, których się spodziewali, a wszystko w czasie krótszym, niż mógłbyś pomyśleć.

Choć program warsztatu jest wstępnie ustalony, to charakter tego specyficznego szkolenia przewiduje wielką elastyczność w zależności od poziomu uczestników oraz pytań i problemów, na które natknęli się w swojej karierze.

Możemy śmiało powiedzieć, że przychodząc dwa razy na to samo szkolenie zdobędziesz dwa razy tyle wiedzy, gdyż każde z nich będzie inne od poprzedniego.

Więcej informacji oraz zapisy: http://eduweb.pl/szkolenia/after-effects-masterclass

Szkolenie AFER EFFECTS MASTERCLASS
Termin: 10-11.08.2015
Miejsce: Ośrodek Szkoleniowy Eduweb, Warszawa
Do 20.07 szkolenie objęte jest 15% rabatem.
Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszam na szkolenie!

Pozdrawiam,

Dagamara

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Wideo i Audio

Jak wybrać perspektywę podczas kręcenia filmu?

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności