Fotografia i Photoshop

Szkolenie Anatomia Adobe Photoshop i Illustrator – nowość!

     Witajcie, zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Wam propozycję szkoleń dla tych, którzy rozpoczęli lub dopiero myślą rozpoczęciu pracy z programami graficznymi Adobe. Już…

photoshop  illustrator

 

Witajcie,

zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Wam propozycję szkoleń dla tych, którzy rozpoczęli lub dopiero myślą rozpoczęciu pracy z programami graficznymi Adobe. Już teraz możecie razem z nami zagłębić tajniki Photoshopa i Illustratora. Naszym celem, jest przede wszystkim zwiększenie wydajności pracy z programami, przekazanie optymalnych technik pracy oraz zdobycie prawidłowych nawyków pod okiem ekspertów.

ANATOMIA ADOBE ILLUSTRATOR

Szkolenie Adobe Illustrator ANATOMIA ma na celu przedstawienie zaawansowanych technik pracy z Illustratorem, które pozwolą zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym grafikom rozwinąć swój warsztat narzędziowy. Celem jest znaczne rozszerzenie Twoich możliwości i przyspieszenie pracy, abyś nie musiał zastanawiać się “jak”, ale “co” wykonać w kreatywnej przestrzeni Illustratora.
Szkolenie poprowadzi Grzegorz Sławicki doświadczony ekspert i praktyk w zakresie grafiki wektorowej, który nagrał już kilkadziesiąt filmów szkoleniowych oraz prowadził wiele warsztatów oraz szkoleń na temat efektywnej pracy z Illustratorem.

Termin: 30-31.03.2015
Miejsce
: Warszawa, Ośrodek Eduweb
Rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/anatomia-illustrator

 

ANATOMIA ADOBE PHOTOSHOP

Podstawowy kurs Photoshop został przygotowany tak abyś mógł od początku zdobyć poprawne nawyki i umiejętności w pracy z tą genialną aplikacją, której możliwości wykraczają znacznie poza samą obróbkę zdjęć, co czyni ją świetną w kontekście projektowania rozmaitych rozwiązań. W Photoshopie można projektować interfejsy, mobilne aplikacjie, pracować z 3D a nawet z wideo!

Po zakończonym szkoleniu będziesz posiadać solidną wiedzę narzędziową, której wielu artystom i producentom zamieszanym w świat sztuki cyfrowej nie chce się zdobywać. Dzięki temu będziesz szybko podejmować trafne decyzje decydując się na właściwe dla ciebie i twojego projektu rozwiązania techniczne i projektowe, zostawiając w tyle konkurencję.

Termin: 1-2.04.2015
Miejsce
: Warszawa, Ośrodek Eduweb
Rejestracjahttp://eduweb.pl/szkolenia/anatomia-adobe-photoshop

Przy wcześniejszej rejestracji -15%. 

Dla osób zainteresowanych udziałem w obu szkoleniach 20% rabatu!
Dodatkowe informacje: szkolenia@eduweb.pl

Zapraszamy!

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Na granicy kompetencji, czyli teoria 10000 godzin w praktyce

Rozwijanie umiejętności do mistrzowskiego poziomu jest celem wielu z nas. Często z podziwem patrzymy na osiągnięcia innych, czasem dopada nas syndrom oszusta a czasem ... po prostu…

Programowanie i WWW

5 rzeczy które programista musi wiedzieć o marketingu

Jako programiści niemal cały czas mamy bezpośredni lub pośredni kontakt z działem marketingu. Często prośby o nowe funkcje, integracje czy pozornie nieistotne poprawki, są źródłem frustracji i…

Programowanie i WWW

Jak mądrze wybrać stack technologiczny do projektu?

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności