Fotografia i Photoshop

Szkolenie Anatomia Adobe Photoshop i Illustrator – nowość!

     Witajcie, zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Wam propozycję szkoleń dla tych, którzy rozpoczęli lub dopiero myślą rozpoczęciu pracy z programami graficznymi Adobe. Już…

photoshop  illustrator

 

Witajcie,

zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Wam propozycję szkoleń dla tych, którzy rozpoczęli lub dopiero myślą rozpoczęciu pracy z programami graficznymi Adobe. Już teraz możecie razem z nami zagłębić tajniki Photoshopa i Illustratora. Naszym celem, jest przede wszystkim zwiększenie wydajności pracy z programami, przekazanie optymalnych technik pracy oraz zdobycie prawidłowych nawyków pod okiem ekspertów.

ANATOMIA ADOBE ILLUSTRATOR

Szkolenie Adobe Illustrator ANATOMIA ma na celu przedstawienie zaawansowanych technik pracy z Illustratorem, które pozwolą zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym grafikom rozwinąć swój warsztat narzędziowy. Celem jest znaczne rozszerzenie Twoich możliwości i przyspieszenie pracy, abyś nie musiał zastanawiać się “jak”, ale “co” wykonać w kreatywnej przestrzeni Illustratora.
Szkolenie poprowadzi Grzegorz Sławicki doświadczony ekspert i praktyk w zakresie grafiki wektorowej, który nagrał już kilkadziesiąt filmów szkoleniowych oraz prowadził wiele warsztatów oraz szkoleń na temat efektywnej pracy z Illustratorem.

Termin: 30-31.03.2015
Miejsce
: Warszawa, Ośrodek Eduweb
Rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/anatomia-illustrator

 

ANATOMIA ADOBE PHOTOSHOP

Podstawowy kurs Photoshop został przygotowany tak abyś mógł od początku zdobyć poprawne nawyki i umiejętności w pracy z tą genialną aplikacją, której możliwości wykraczają znacznie poza samą obróbkę zdjęć, co czyni ją świetną w kontekście projektowania rozmaitych rozwiązań. W Photoshopie można projektować interfejsy, mobilne aplikacjie, pracować z 3D a nawet z wideo!

Po zakończonym szkoleniu będziesz posiadać solidną wiedzę narzędziową, której wielu artystom i producentom zamieszanym w świat sztuki cyfrowej nie chce się zdobywać. Dzięki temu będziesz szybko podejmować trafne decyzje decydując się na właściwe dla ciebie i twojego projektu rozwiązania techniczne i projektowe, zostawiając w tyle konkurencję.

Termin: 1-2.04.2015
Miejsce
: Warszawa, Ośrodek Eduweb
Rejestracjahttp://eduweb.pl/szkolenia/anatomia-adobe-photoshop

Przy wcześniejszej rejestracji -15%. 

Dla osób zainteresowanych udziałem w obu szkoleniach 20% rabatu!
Dodatkowe informacje: szkolenia@eduweb.pl

Zapraszamy!

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności