Nowości

Szkolenie JavaScript, Dokładnie, od Podstaw -50%

Mam przyjemność poinformować o zupełnie nowej formie szkoleń, które wprowadzamy na eduweb.pl. Są to w pełni interaktywne szkolenia z trenerem na żywo, które prowadzimy…

Mam przyjemność poinformować o zupełnie nowej formie szkoleń, które wprowadzamy na eduweb.pl. Są to w pełni interaktywne szkolenia z trenerem na żywo, które prowadzimy online. Jako motywacja – dla najlepszych przewidzieliśmy bonusy a nawet zwrot kosztów! Pierwsze szkolenie, które przeprowadzimy takiej formie to:

JavaScript – Dokładnie, od Podstaw

Szkolenie online to niezwykle skuteczna metoda nauki, która oferuje szereg korzyści:

  • Uczysz się zdalnie, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie ma konieczności dojazdu i zarezerwowania paru dni na szkolenie a także ponoszenia wysokich kosztów
  • Uczysz się na bieżąco, 2 godziny dziennie a w przerwach między zajęciami wykonujesz zadania
  • Uczestnicząc w Sesji na żywo możesz zadawać pytania trenerowi i rozwiązywać problemy
  • Możesz zawsze wrócić do przerobionego materiału – uczestnicy Szkolenia mają dostęp do zapisanych nagrań z Sesji na żywo.
  • Bierzesz udział w zabawie – wprowadziliśmy system motywujący Cię do nauki – Twoje zadania są oceniane przez trenera a za aktywną pracę otrzymujesz nagrody i bonusy – Certyfikaty, materiały eduweb.pl a dla najlepszego uczestnika – zwrot kosztów szkolenia!

W przypadku nauki JavaScript od podstaw, zauważyliśmy, jak ważne jest dodatkowe wsparcie i możliwość konsultacji z trenerem na żywo. Wtedy nauka przebiega bez przeszkód i jesteś w stanie w krótkim czasie nauczyć się programować. Ucząc się na bieżąco przez miesiąc nie przemęczasz się a zapamiętanie informacji dzięki wykonywanym ćwiczeniom jest dużo prostsze!

UWAGA! Tylko teraz, dla ograniczonej liczby osób mamy specjalną zniżkę na to szkolenie! Zapisz się teraz i zyskaj aż 50%! Zakupu szkolenia można dokonać na stronie http://www.eduweb.pl/zakup-online.aspx?Name=online-js

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Ponadto, wprowadzamy na eduweb.pl coraz więcej Szkoleń Stacjonarnych oraz online, szczegóły oferty i promocję 50% możesz znaleźć na stronie:

http://www.eduweb.pl/szkolenia

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności