Fotografia i Photoshop

Szkolenie Photoshop ONLINE 6-7.12 – Weź udział!

Witajcie, Jak wiecie, na eduweb.pl staramy się dostarczać Wam najwyższej jakości treści i cały czas podnosić jakość i możliwości naszych platform. Od niedawna w naszej…

Witajcie,

Jak wiecie, na eduweb.pl staramy się dostarczać Wam najwyższej jakości treści i cały czas podnosić jakość i możliwości naszych platform. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się także szkolenia stacjonarne, w ramach których, podczas intensywnych szkoleń możecie zdobyć mnóstwo praktycznej wiedzy. Pełną ofertę szkoleń możecie znaleźć na http://www.eduweb.pl/szkolenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość wziąć udział w szkoleniu w naszym ośrodku w Warszawie i z tego powodu najbliższe, weekednowe szkolenie chcemy Wam zaproponować także w formie dostępu ONLINE – co znaczy, że będziecie mogli je obejrzeć w całości zdalnie, przez streaming na żywo z naszej platformy.

Jak wygląda szkolenie online?

Szkolenie będzie streamowane z kamery z jednoczesnym podglądem z pulpitu oraz transmisją głosu prowadzącego i potrwa przez dwa dni – sobotę i niedzielę w godzinach 9-17. Każdego dnia będziemy mieli 2 krótsze i jedną dłuższą przerwę. Osoby, które zarejestrują się na szkolenie otrzymają specjalny link, pod którym będzie możliwe oglądanie streamu oraz hasło, dzięki któremu dostaniecie się na kanał. Osoby biorące udział w szkoleniu online będą mogły także prowadzić dyskusję na czacie.

Opis szkolenia Photoshop Ninja znajdziesz na http://eduweb.pl/nazywo/szkolenia/photoshop-ninja.pdf

Ile kosztuje szkolenie?

Dostęp online do pełnych dwóch dni szkoleniowych tylko teraz uzyskasz w cenie jedynie 190 zł, jednak specjalna cena obowiązuje wyłącznie do piątku 05.12! W sobotę także będzie można wykupić dostęp do całego szkolenia w cenie 250 zł.

Jak się zarejestrować?

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu online proszone są o rejestrację na stronie http://goo.gl/jkJvv7 – znajdują się tam wszystkie niezbędne szczegóły.

Darmowy fragment szkolenia?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem darmowej części szkolenia, możliwe, że początek szkolenia będzie transmitowany na żywo za darmo dla osób, które zarejestrują się przez formularz i oznaczą opcję: „

Pasywny udział w szkoleniu

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu online będą mogły oglądać cały materiał w czasie weekendu, jak również brać udział w dyskusji na czacie między sobą z moderatorem. Nie gwarantujemy możliwości zadawania pytań bezpośrednio do trenera, choć możliwe że ostatni fragment szkolenia zarezerwujemy właśnie na udzielenie przez trenera odpowiedzi na wybrane, najciekawsze pytania od uczestników online.

Czy będę mógł obejrzeć szkolenie później?

Gwarantujemy dostęp do szkolenia podczas jego trwania w weekend. Szkolenie będzie też nagrywane i mamy zamiar udostępnić je wyłącznie dla osób biorących w nim udział do obejrzenia jeszcze przez 30 dni po szkoleniu.

Zatem, zapraszam do zadawania pytań i rejestracji na http://goo.gl/jkJvv7

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności