Fotografia i Photoshop

Szkolenie Profesjonalny Retusz w Photoshop – już dostępne!

Witajcie – Zgodnie z informacjami z poprzedniego posta, na eduweb.pl pojawiła się zupełnie nowa oferta Szkoleń Stacjonarnych, spośród których niektóre dostępne są również w…

Witajcie –

Zgodnie z informacjami z poprzedniego posta, na eduweb.pl pojawiła się zupełnie nowa oferta Szkoleń Stacjonarnych, spośród których niektóre dostępne są również w formie zajęć Online! To zupełnie nowa, rewolucyjna forma szkoleń, którą już teraz możemy Wam zaproponować. Pierwsze szkolenie w ramach tej oferty, które obecnie dodatkowo jest objęte promocją -15% to premiera jednego z topowych szkoleń z zakresu postprodukcji fotografii w Photoshop:

Profesjonalny Retusz Zdjęć w Adobe Photoshop

To szkolenie stanowi esencję wiedzy na temat profesjonalnych technik retuszu zdjęć i przeznaczone jest dla fotografów, retuszerów i grafików i wszystkich , którzy korzystają z Adobe Photoshop i chcą wzbogacić swój warsztat o zaawansowane techniki retuszu. Szkolenie jest dostępne w formie stacjonarnej, czyli w ośrodku eduweb.pl w Warszawie, jak również w jego części można uczestniczyć także online, co na pewno zainteresuje tych z Was którzy są w stanie przeznaczyć na szkolenie nieco mniejszy budżet:

Zobacz zaproszenie na Szkolenie, które przygotowaliśmy:

Wiadomości, które zdobędziesz podczas szkolenia to często ściśle strzeżone tajemnice służące osiągnięciu zachwycających efektów przy postprodukcji fotografii. Wszystkie te sekrety zdradzimy Ci podczas wypełnionego po brzegi praktycznymi wskazówkami z zakresu Photoshop szkolenia, w którym możesz uczestniczyć zdalnie lub w naszym ośrodku w Warszawie! Na potrzeby szkolenia zorganizowaliśmy także profesjonalną sesję z pomocą świetnego fotografa – Artura Nyka, której rezultaty będziemy opracowywać podczas szkolenia.

Na rynku nie brakuje ofert szkoleń z retuszu. Są to jednak na ogół kilkugodzinne wykłady, prowadzone dla dużych grup słuchaczy. Na naszym szkoleniu, w małej grupie będziesz czuł się komfortowo jak również będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Każdy z uczestników ma do dyspozycji wydajny komputer, tablet oraz monitor Eizo z kalibratorem, a cała druga część szkolenia to praktyka, gdzie pod okiem trenera i zplikami źródłowymi stworzysz własną, świetną pracę, którą będziesz mógł zamieścić w swoim portfolio.

Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak skutecznie pracować z retuszem, wymaganiem wstępnym jest jedynie podstawowa znajomość Photoshopa (np. z kursu Photoshop od Podstaw), natomiast ze szkolenia bez wątpienia wyciągną mnóstwo informacji osoby, które zajmują się także profesjonalnie czy półprofesjonalnie fotografią i korektą zdjęć.

Zapraszam do rejestracji na stronie: http://eduweb.pl/szkolenia/profesjonalny-retusz-zdjec

Do zobaczenia,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności