Mobilne

Szkolenie Programowanie na platformę Android

Witajcie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezentujemy Wam kolejną nowość, którą jest szkolenie z Programowania aplikacji na platformę Android. Wszyscy wiemy, że mobilna rewolucja dotarła już do…

Witajcie,

zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezentujemy Wam kolejną nowość, którą jest szkolenie z Programowania aplikacji na platformę Android.

Wszyscy wiemy, że mobilna rewolucja dotarła już do wielokrotnie większej liczby użytkowników, niż komputery stacjonarne. Coraz więcej treści jest codziennie dostarczane na mobilne platformy, wśród których największą popularnością cieszy się Google Android. Dlatego stworzyliśmy dla Was unikalne szkolenie, które nie tylko wprowadzi Was w świat programowania na platformę Android ale będzie to również duży łyk inspiracji. Podczas szkolenia stworzycie swoje własne, zaawansowane aplikacje Android. Przejdziecie całą ścieżkę od projektu aplikacji aż do jej wdrożenia i modeli monetyzacji w Google Play.

Dajemy Wam 3 dni praktycznych zajęć z ćwiczeniami, opartych o pisanie własnych aplikacji. To szkolenie ma stanowić drogę na skróty do tworzenia profesjonalnych aplikacji Android. Pokażemy techniki, które oszczędzą masę czasu i samodzielnych poszukiwań.

Najbliższe szkolenie planowane jest w terminie 13-15 kwietnia 2015 w Warszawie.

Więcej informacji oraz rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/programowanie-aplikacji-na-platforme-android 

Zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności