Mobilne

Szkolenie Responsive Web Design już w kwietniu!

Witajcie! Pewnie już wiecie, że na świecie jest więcej urządzeń mobilnych podłączonych do sieci niż wszystkich ludzi a mobilna rewolucja jest już faktem. Najwyższy…

Witajcie!

Pewnie już wiecie, że na świecie jest więcej urządzeń mobilnych podłączonych do sieci niż wszystkich ludzi a mobilna rewolucja jest już faktem. Najwyższy więc czas na dostosowanie się do wymogów rynku. RWD to jeden z podstawowych trendów, do których muszą dostosować się wszyscy zajmujący się na co dzień webem.

Prezentujemy Wam więc kolejne szkolenie z serii obowiązkowych szkoleń webowych a mianowicie Responsive Web Design czyli absolutne „must have” pojektanta stron WWW.
Pod okiem Maćka Żukiewicza zdobędziecie wiedzę i poznacie techniki, które pomogą Wam przekształcić statyczne strony WWW w responsywne, aby wyglądały idealnie zarówno na małych ekranach smartphonów jak i na olbrzymich ekranach telewizorów! Pamiętajcie, że 40% osób, które odwiedzą Waszą nie-responsywną stronę WWW na urządzeniu mobilnym już nigdy do Was nie wróci! 

Podczas szkolenia poznacie zbiór niezwykle przydatnych technik, a każdy z uczestników przygotuje kompletny projekt responsywnej strony WWW, która wykorzystuje wszystkie zaawansowane techniki RWD i prezentuje się świetnie na urządzeniach jak tablety czy telefony. Od uczestników wymagana jest wiedza z zakresu HTML i CSS na poziomie bardzo dobrym oraz przynajmniej podstawy JavaScript i jQuery.

Szkolenie przygotowaliśmy tak, aby osoby, które pracują jako koderzy stron WWW mogły uzupełnić portfolio swoich usług o kompleksowe responsywne rozwiązania, a ci z Was, którzy prowadzą swoje strony internetowe i e-biznesy, mogli dostosować je do zmieniającego się dynamicznie rynku urządzeń.

Szkolenie Responsive Web Design
Termin: 22-24.04.2015
Miejsce: Warszawa
Prowadzi: Maciek Żukiewicz


Więcej informacji oraz rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/responsive-web-design

Zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności