Mobilne

Szkolenie Responsive Web Design już w kwietniu!

Witajcie! Pewnie już wiecie, że na świecie jest więcej urządzeń mobilnych podłączonych do sieci niż wszystkich ludzi a mobilna rewolucja jest już faktem. Najwyższy…

Witajcie!

Pewnie już wiecie, że na świecie jest więcej urządzeń mobilnych podłączonych do sieci niż wszystkich ludzi a mobilna rewolucja jest już faktem. Najwyższy więc czas na dostosowanie się do wymogów rynku. RWD to jeden z podstawowych trendów, do których muszą dostosować się wszyscy zajmujący się na co dzień webem.

Prezentujemy Wam więc kolejne szkolenie z serii obowiązkowych szkoleń webowych a mianowicie Responsive Web Design czyli absolutne „must have” pojektanta stron WWW.
Pod okiem Maćka Żukiewicza zdobędziecie wiedzę i poznacie techniki, które pomogą Wam przekształcić statyczne strony WWW w responsywne, aby wyglądały idealnie zarówno na małych ekranach smartphonów jak i na olbrzymich ekranach telewizorów! Pamiętajcie, że 40% osób, które odwiedzą Waszą nie-responsywną stronę WWW na urządzeniu mobilnym już nigdy do Was nie wróci! 

Podczas szkolenia poznacie zbiór niezwykle przydatnych technik, a każdy z uczestników przygotuje kompletny projekt responsywnej strony WWW, która wykorzystuje wszystkie zaawansowane techniki RWD i prezentuje się świetnie na urządzeniach jak tablety czy telefony. Od uczestników wymagana jest wiedza z zakresu HTML i CSS na poziomie bardzo dobrym oraz przynajmniej podstawy JavaScript i jQuery.

Szkolenie przygotowaliśmy tak, aby osoby, które pracują jako koderzy stron WWW mogły uzupełnić portfolio swoich usług o kompleksowe responsywne rozwiązania, a ci z Was, którzy prowadzą swoje strony internetowe i e-biznesy, mogli dostosować je do zmieniającego się dynamicznie rynku urządzeń.

Szkolenie Responsive Web Design
Termin: 22-24.04.2015
Miejsce: Warszawa
Prowadzi: Maciek Żukiewicz


Więcej informacji oraz rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/responsive-web-design

Zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Na granicy kompetencji, czyli teoria 10000 godzin w praktyce

Rozwijanie umiejętności do mistrzowskiego poziomu jest celem wielu z nas. Często z podziwem patrzymy na osiągnięcia innych, czasem dopada nas syndrom oszusta a czasem ... po prostu…

Programowanie i WWW

5 rzeczy które programista musi wiedzieć o marketingu

Jako programiści niemal cały czas mamy bezpośredni lub pośredni kontakt z działem marketingu. Często prośby o nowe funkcje, integracje czy pozornie nieistotne poprawki, są źródłem frustracji i…

Programowanie i WWW

Jak mądrze wybrać stack technologiczny do projektu?

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności