Fotografia i Photoshop

Szkolenie ZBrush Workshop – nowość!

Witajcie, mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejną nowość w ofercie szkoleń Eduweb a jest to ZBrush Workshop z Wojtkiem Magierskim. Ci którzy już byli na…

Witajcie,

mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejną nowość w ofercie szkoleń Eduweb a jest to ZBrush Workshop z Wojtkiem Magierskim.

Ci którzy już byli na szkoleniu u Wojtka wiedzą, że nie będzie czasu na nudy! 🙂
Tym razem tematem jest ZBrush i jego niesamowite możliwości. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce tworzyć zapierające dech w piersiach projekty i wywołać u klienta efekt „wow”.
ZBrush to technologia wykorzystywana przy wielu filmowych produkcjach ale nie tylko. Warto być na czasie!

Podczas 2 dni szkolenia dowiecie się jak są tworzone światowej klasy ilustracje, poznacie tajniki pracy Wojtka Magierskiego i sami wymodelujecie, wyrzeźbicie i poddacie obróbce swoją pracę. Zbrush to jeden z najbardziej popularnych i przyjaznych w obsłudze programów do pracy z grafiką 3D w przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji oferuje mniej „inżynierskie” podejście do tworzonych modeli. Dzięki temu praca jest znacznie przyjemniejsza a jedynym ograniczeniem będzie Wasza wyobraźnia.

Poznacie przyjazne narzędzia m.in. genialne, intuicyjne pędzle, tekstury czy Shadow Box dzięki którym będziecie mógli szybko i płynnie rozpocząć pracę. Dużą część szkolenia przeznaczymy także na omówienie niezwykle ważnego procesu renderowania, który finalnie będzie decydował o jakości naszej kompozycji. Dlatego też aby render wyglądał jak najwyższej klasy produkcja wykorzystamy także Modo, w którym uzyskamy jeszcze lepsze efekty.

Szkolenie przygotowane zostało z myślą o osobach, które znają Photoshop, lub wykorzystują go w swojej codziennej pracy. Wymagane jest również minimum podstaw Zbrush’a aby nawigować bez problemu.

ZBrush Workshop
Termin: 25-26.06.2015
Miejsce: Warszawa
Prowadzi: Wojtek Magierski

Do 4.06.2015 na szkolenie obowiązuje 15% rabat!

Więcej informacji i rejestracja: http://eduweb.pl/szkolenia/zbrush-workshop

Zapraszam!

Dagmara Glinka

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności