Nowości

Targi Film Video Foto 2017 – relacja!

Łódzkie targi Film Video Foto jak zwykle przyniosły nam nieco nowinek technologicznych, pomogły odpowiedzieć na pytania amatorów i profesjonalistów oraz zgromadziły całe rzesze pasjonatów,…


Łódzkie targi Film Video Foto jak zwykle przyniosły nam nieco nowinek technologicznych, pomogły odpowiedzieć na pytania amatorów i profesjonalistów oraz zgromadziły całe rzesze pasjonatów, przed którymi obiektywy, statywy i przysłony nie miały tajemnic. Wydarzenie przyciągnęło ponad 17 tysięcy odwiedzających, co stanowi rekordową frekwencję. Dwudziesta edycja słynnych targów w hali Expo Łódź obfitowała w pokazy, prelekcje i wykłady a także pozwalała zapoznać się z przygotowanymi przez wystawców materiałami oraz sprzętami. Nic dziwnego – w końcu to jedna z największych tego typu imprez w Polsce, a także w całej Europie Środkowo-Wschodniej! Niestety, pojawiły się również głosy, że można było zauważyć, że podczas tej jubileuszowej edycji targów szczególny nacisk postawiono na narzędzia oraz sprzęt dla fotografów, i nie dało się nie odnieść wrażenia, że pasjonaci video oraz filmu mogli poczuć się nieco pominięci. Oprócz wykładów, spotkań dotyczących profesjonalnej fotografii oraz spotkań z ekspertami, można był uczestniczyć między innymi w… Warsztacie fotografowania smartfonem oraz obejrzeć nowoczesną wystawę fotografii. Łódź idzie z duchem czasu!

Nie mogło zabraknąć również nas! W związku z Miesiącem Fotografii przygotowaliśmy dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów szereg atrakcji oraz niespodzianek, a zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Już na samym początku chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko – mamy nadzieję, że zaraziliśmy nową pasją do nauki online tych, którzy do tej pory nie słyszeli o naszej platformie, a tym, którzy już korzystali z naszych kursów i warsztatów – staraliśmy się zaproponować rozwiązania, które jeszcze poszerzą ich wiedzę. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ciepłe słowa, jakie padły podczas tych trzech dni – nic nie motywuje nas lepiej do jeszcze bardziej wytężonej pracy niż kontakt z Wami i Wasze sugestie oraz propozycje!

Na uczestników czekało ponad 100 wydarzeń związanych z fotografią oraz filmem, a my jako eduweb.pl mieliśmy okazję dołączyć do grona prelegentów. Podczas trzydniowych targów Grzegorz Róg miał okazję aż czterokrotnie prowadzić wykłady poświęcone podstawom oraz obsłudze programu Adobe Photoshop – „Photoshop dla Fotografów”. W trakcie wykładu przedstawione zostały nowości związane z obsługą programu, ciekawostki w Adobe Photoshop, Lightroom oraz Camera Raw, a także dziesiątki praktycznych technik związanych z obróbką zdjęć. Fotografowie mogli poznać między innymi nowe możliwości oprogramowania pod kątem efektywnego zarządzania plikami, korekty kolorów, współpracy i wymiany zasobów między aplikacjami oraz serię sztuczek, które usprawnią pracę i poprawią jej wydajność.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wykłady prowadzone przez naszych niezastąpionych autorów kursów, którzy dzielili się ze słuchaczami swoją wiedzą zdobytą podczas wieloletniej praktyki – podziękowania należą się tutaj Jakubowi Kaźmierczykowi, Pawłowi Dumie oraz Marcinowi Dobasowi, których mieliście okazję poznać między innymi podczas naszego Miesiąca Fotografii. Wykłady stanowiły świetne uzupełnienie wiedzy, którą przekazywali autorzy w swoich kursach, a także były doskonałym wprowadzeniem dla wszystkich początkujących, którzy chcieli rozpocząć swoją przygodę z fotografią.

Dla wszystkich osób, które odwiedziły nas w Łodzi, przygotowaliśmy atrakcyjny, limitowany pakiet kursów związanych z fotografią, który ku naszej radości cieszył się sporym zainteresowaniem – wspaniale było przekonać się, ile nowych osób udało zarazić się pasją fotograficzną, a także ilu profesjonalistów zdecydowało się poszerzyć swoją wiedzę i zaufać naszej renomie!

Jeżeli nie mieliście okazji uczestniczyć w łódzkich targach Film Video Foto – nic straconego! Zapraszamy Was do uczestnictwa już jutro w Element Talks 2017 w Warszawie, w Soho Factory, gdzie również znajdziecie nasze stoisko a nasi eksperci będą czekali na Wasze pytania!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności