Nowości

Targi Film Video Foto 2017 – relacja!

Łódzkie targi Film Video Foto jak zwykle przyniosły nam nieco nowinek technologicznych, pomogły odpowiedzieć na pytania amatorów i profesjonalistów oraz zgromadziły całe rzesze pasjonatów,…


Łódzkie targi Film Video Foto jak zwykle przyniosły nam nieco nowinek technologicznych, pomogły odpowiedzieć na pytania amatorów i profesjonalistów oraz zgromadziły całe rzesze pasjonatów, przed którymi obiektywy, statywy i przysłony nie miały tajemnic. Wydarzenie przyciągnęło ponad 17 tysięcy odwiedzających, co stanowi rekordową frekwencję. Dwudziesta edycja słynnych targów w hali Expo Łódź obfitowała w pokazy, prelekcje i wykłady a także pozwalała zapoznać się z przygotowanymi przez wystawców materiałami oraz sprzętami. Nic dziwnego – w końcu to jedna z największych tego typu imprez w Polsce, a także w całej Europie Środkowo-Wschodniej! Niestety, pojawiły się również głosy, że można było zauważyć, że podczas tej jubileuszowej edycji targów szczególny nacisk postawiono na narzędzia oraz sprzęt dla fotografów, i nie dało się nie odnieść wrażenia, że pasjonaci video oraz filmu mogli poczuć się nieco pominięci. Oprócz wykładów, spotkań dotyczących profesjonalnej fotografii oraz spotkań z ekspertami, można był uczestniczyć między innymi w… Warsztacie fotografowania smartfonem oraz obejrzeć nowoczesną wystawę fotografii. Łódź idzie z duchem czasu!

Nie mogło zabraknąć również nas! W związku z Miesiącem Fotografii przygotowaliśmy dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów szereg atrakcji oraz niespodzianek, a zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Już na samym początku chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko – mamy nadzieję, że zaraziliśmy nową pasją do nauki online tych, którzy do tej pory nie słyszeli o naszej platformie, a tym, którzy już korzystali z naszych kursów i warsztatów – staraliśmy się zaproponować rozwiązania, które jeszcze poszerzą ich wiedzę. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ciepłe słowa, jakie padły podczas tych trzech dni – nic nie motywuje nas lepiej do jeszcze bardziej wytężonej pracy niż kontakt z Wami i Wasze sugestie oraz propozycje!

Na uczestników czekało ponad 100 wydarzeń związanych z fotografią oraz filmem, a my jako eduweb.pl mieliśmy okazję dołączyć do grona prelegentów. Podczas trzydniowych targów Grzegorz Róg miał okazję aż czterokrotnie prowadzić wykłady poświęcone podstawom oraz obsłudze programu Adobe Photoshop – „Photoshop dla Fotografów”. W trakcie wykładu przedstawione zostały nowości związane z obsługą programu, ciekawostki w Adobe Photoshop, Lightroom oraz Camera Raw, a także dziesiątki praktycznych technik związanych z obróbką zdjęć. Fotografowie mogli poznać między innymi nowe możliwości oprogramowania pod kątem efektywnego zarządzania plikami, korekty kolorów, współpracy i wymiany zasobów między aplikacjami oraz serię sztuczek, które usprawnią pracę i poprawią jej wydajność.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wykłady prowadzone przez naszych niezastąpionych autorów kursów, którzy dzielili się ze słuchaczami swoją wiedzą zdobytą podczas wieloletniej praktyki – podziękowania należą się tutaj Jakubowi Kaźmierczykowi, Pawłowi Dumie oraz Marcinowi Dobasowi, których mieliście okazję poznać między innymi podczas naszego Miesiąca Fotografii. Wykłady stanowiły świetne uzupełnienie wiedzy, którą przekazywali autorzy w swoich kursach, a także były doskonałym wprowadzeniem dla wszystkich początkujących, którzy chcieli rozpocząć swoją przygodę z fotografią.

Dla wszystkich osób, które odwiedziły nas w Łodzi, przygotowaliśmy atrakcyjny, limitowany pakiet kursów związanych z fotografią, który ku naszej radości cieszył się sporym zainteresowaniem – wspaniale było przekonać się, ile nowych osób udało zarazić się pasją fotograficzną, a także ilu profesjonalistów zdecydowało się poszerzyć swoją wiedzę i zaufać naszej renomie!

Jeżeli nie mieliście okazji uczestniczyć w łódzkich targach Film Video Foto – nic straconego! Zapraszamy Was do uczestnictwa już jutro w Element Talks 2017 w Warszawie, w Soho Factory, gdzie również znajdziecie nasze stoisko a nasi eksperci będą czekali na Wasze pytania!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności