Nowości

10 urodziny eduweb.pl – świętuj z nami!

10 urodziny eduweb.pl to wyjątkowa okazja do podziękowań. Nie sposób jednak wymienić wszystkie osoby, które swoją pomocą, ciężką pracą i wysiłkiem przyczyniły się do tego,…

10 urodziny eduweb.pl to wyjątkowa okazja do podziękowań. Nie sposób jednak wymienić wszystkie osoby, które swoją pomocą, ciężką pracą i wysiłkiem przyczyniły się do tego, czym eduweb.pl jest dziś. Autorzy, pracownicy, współpracownicy i wszyscy, którzy bezinteresownie wpierali nas przez te lata zasługują na najwyższe słowa uznania. Ale największy szacunek należy się przede wszystkim osobom, takim jak Ty – klientom i sympatykom eduweb.pl, którzy od początku stanowili dla nas największe wsparcie i inspirację.

10 lat to poważna sprawa – nie było łatwo przez tak długi czas nieustannie podnosić jakość, tworzyć nowe usługi, odpowiadać na Wasze potrzeby, pochwały i krytykę, jednocześnie wyznaczając standardy. Mam jednak głębokie przekonanie, że wysiłek się opłaca – i nie jest to opłacalność mierzona pieniędzmi. Największą inspiracją dla nas są Wasze osiągnięcia. Dlatego właśnie w tym roku uruchomiliśmy podstronę z historiami naszych klientów. Jest ich wiele, mnóstwo jeszcze nie opowiedzianych czy czekających na publikację. Czytanie ich to najpiękniejszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć na 10 urodziny eduweb.pl. Dziękuję, że jesteś z nami!

Poniżej kilka ważnych danych:

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności