Nowości

Warsztat Fotomanipulacja w Photoshop + Konkurs MillionYou

Już w najbliższą środę, 7 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy na Warsztat w cyklu Eduweb Live - Fotomanipulacja w Photoshop! Informacje o Warsztacie znajdziecie…

Już w najbliższą środę, 7 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy na Warsztat w cyklu Eduweb Live – Fotomanipulacja w Photoshop!

Informacje o Warsztacie znajdziecie też tutaj: https://eduweb.pl/live/fotomanipulacja-w-photoshop

Udział w Warsztacie jak zwykle jest darmowy! Wystarczy będąc zalogowanym na eduweb.pl, wejść na stronę z opisem Warsztatu w środę o 20:00. Po zakończeniu odliczania, w miejscu licznika pojawi się przycisk z pomocą którego będziesz mógł wejść na Warsztat.

Poznaj techniki fotomanipulacji w programie Adobe Photoshop biorąc udział w naszym najnowszym warsztacie! W materiale przedstawimy narzędzia przydatne zarówno osobom, które pierwsze kroki w pracy nad zdjęciami mają już za sobą, jak i amatorom, którzy dopiero chcą poznać możliwości kryjące się w Photoshopie. Wykorzystamy szereg gotowych zasobów jak również korzystać będziemy ze zdjęć udostępnionych w konkursie MillionYou. Na praktycznych ćwiczeniach zaprezentujemy przykład pracy, którą będzie można zgłosić w konkursie.

Konkurs MillionYou – w puli 44 tys. zł!

Uczestnicy warsztatu mogą wziąć udział w rywalizacji o nagrody w konkursie MillionYou dla marki Redd’s. Pokaż, czym dla Ciebie jest czysta forma smaku Redds’a i zgłoś swoją pracę graficzną do 26 czerwca. Aby zgłosić pracę, zarejestruj się na stronie społeczności! Regulamin konkursu znajdziesz tutaj. Gdybyś miał jakieś pytania na temat konkursu, napisz pod ten adres lub przez wiadomość prywatną na fanpage MillionYou.

Do zobaczenia!

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności