Nowości

Webdesign i UX Bootcamp rusza już 1 października!

Zacznij swoją przygodę z Web Designem z naszym Bootcampem! Już 1.10.2016 rusza pierwszy w 100% online Bootcamp z zakresu Web Design i UX. Jest…

webdes-simple

Zacznij swoją przygodę z Web Designem z naszym Bootcampem! Już 1.10.2016 rusza pierwszy w 100% online Bootcamp z zakresu Web Design i UX. Jest on dedykowany dla osób, które chcą dowiedzieć się jak powstają strony WWW i poznać podstawowe technologie – HTML i CSS, z naciskiem na dobre praktyki użyteczności i tworzenie nowoczesnych interfejsów.
Bootcamp trwa przez kolejnych 5 tygodni, gdzie będziesz miał do dyspozycji codzienną porcję wiedzy pochodzącą z Kursów i Warsztatów eduweb.pl, cotygodniowe zadania, konsultacje z Mentorami co tydzień oraz dostęp do Grupy na Slacku / Facebook’u.

W ramach Bootcampu uczysz się zdalnie, we własnym tempie. Materiały możesz przerabiać systematycznie, np. po 2 godziny dziennie, lub w weekend. Możesz więc pogodzić go z codziennymi obowiązkami. Sesje konsultacyjne na żywo są nagrywane i możesz także odtworzyć je później.
Podsumowując, to doskonały wstęp do tworzenia stron WWW dla każdego, kto chce robić strony samodzielnie, zlecać to świadomie podwykonawcom, czy kierować projektami webowymi tak, aby spełniały nowoczesne standardy.

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ SESJĘ OTWIERAJĄCĄ!

Już w sobotę 1 października możesz wziąć udział w otwarciu Bootcampu zupełnie za darmo! Oglądaj cały dzień wprowadzenia do tematów, którymi zajmiemy się przez kolejne 5 tygodni. Zarejestruj się już teraz na darmowy Kick Off pod adresem: http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign

Przez pięć tygodni poruszymy tematy:
• UI i UX Design – poznacie podstawowe zasady tworzenia estetycznych interfejsów, funkcjonowania stron WWW oraz technologii.
• UI i narzędzia – poznacie narzędzia i zaprojektujecie interfejs w Photoshopie zgodnie z dobrymi praktykami i uwzględnieniem specyfiki ekranów.
• HTML od podstaw – w tym tygodniu skupimy się tylko na HTML, oraz zajmiemy się przygotowaniem struktur serwisu internetowego.
• CSS i SASS – w tym tygodniu poznacie tajniki języka CSS, a także dowiecie się jak, za pomocą preprocesów, wydajniej pisać kod.
• RWD i narzędzia – tutaj dowiecie się jak optymalizować strony pod różne urządzenia oraz do czego służą technologie Javascript, jquery oraz wiele innych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign

Serdecznie zapraszamy,
Zespół eduweb.pl

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności