Darmowe

Wirtualna Akademia na Eduweb Live

Mamy świetne wiadomości! Już w tym tygodniu na eduweb.pl otwieramy prawdziwą, wirtualną Akademię! Teraz możesz uczyć się grafiki, projektowania stron WWW, programowania czy montażu…

Mamy świetne wiadomości! Już w tym tygodniu na eduweb.pl otwieramy prawdziwą, wirtualną Akademię! Teraz możesz uczyć się grafiki, projektowania stron WWW, programowania czy montażu i postprodukcji wideo bez wychodzenia z domu, uczestnicząc na żywo w naszych Warsztatach i Konsultacjach z Ekspertami. Do usługi Eduweb Live wprowadzamy REWOLUCYJNE zmiany:

  • Uruchamiamy Warsztaty i Konsultacje w ramach Specjalizacji:
  • Grafika i Webdesign (wtorek – 2h)
  • Wideo i Postprodukcja (środa – 2h)
  • Webdevelopment i Programowanie (czwartek – 2h)
  • Wprowadzamy PROMOCJĘ na abonament – za naukę we wszystkich specjalizacjach możesz zapłacić tylko 29 zł miesięcznie!

Podsumowując, na Eduweb Live będzie zdecydowanie więcej nowych materiałów (nawet +30h miesięcznie) w mniejszej cenie! Szczegóły znajdziesz na stronie:

http://www.eduweb.pl/abonament

Wiemy, jak ważna jest aktualna wiedza oraz bezpośredni kontakt z Ekspertem. Jednak szkolenia stacjonarne często bywają drogie, wymagają dojazdu na miejsce i zaangażowania dużej ilości czasu. Na Eduweb Live uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, codziennie i systematycznie! W porównaniu do szkoleń stacjonarnych nasza usługa oferuje również inne korzyści:

  • Dedykowane ścieżki Specjalizacji, w ramach których uczysz się tego, co Cię interesuje
  • Dostęp do Bazy Wiedzy – dziesiątek godzin zapisanych Warsztatów w wersji HD
  • Nawet 6 godzin sesji co tydzień!
  • Cenę, która stanowi 1% ceny szkolenia stacjonarnego, tymczasem, otrzymujesz jeszcze więcej! (poza zbliżoną ilością godzin z trenerami na żywo, dostęp do obszernej Bazy Wiedzy).

Jak to możliwe, że wprowadzamy taką usługę w cenie 1% szkolenia stacjonarnego?

Jesteśmy na starcie usługi Eduweb Live i zależy nam na zbudowaniu jak największej bazy Abonentów. Jesteśmy zdeterminowani aby utrzymać niską cenę, więc prosimy Cię o wsparcie i aktywne korzystanie z Eduweb Live.
Ponieważ w każdym miesiącu, aby pokryć koszty usługi musi z niej korzystać ok 200 osób, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną PROMOCJĘ. Te pierwsze 200 abonamentów sprzedajemy w obniżonej cenie. Na stronie znajdziesz licznik, który wskazuje, ile jeszcze abonamentów jest dostępnych:

http://www.eduweb.pl/abonament

Serdecznie zapraszamy do zakupu Abonamentu i pomocy w promocji tego typu formy szkoleń!

UWAGA! Polecając Eduweb Live znajomym możesz korzystać z naszej usługi ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Wprowadziliśmy także Akcję, w ramach której możesz uzyskać dostęp do usługi EDUWEB LIVE za darmo! Wystarczy, że polecisz naszą usługę swoim znajomym. Jeśli 3 osoby dokonają zakupu Abonamentu z Twojego polecenia, włączymy / przedłużymy Twój dostęp do Eduweb Live i Bazy Wiedzy o kolejne 30 dni.

Jak skorzystać z Akcji? To proste. W Twojej Strefie Klienta znajduje się zakładka BONUS, w której znajdziesz linki afiliacyjne. Prześlij je do znajomych, udostępnij na Facebooku i w innych serwisach społecznościowych, a w momencie gdy trzecia osoba kupi Abonament z pomocą Twojego linku – otrzymasz maila z powiadomieniem o przedłużeniu Twojego dostępu do Eduweb Live.

To nie wszystko – na niektóre Sesje Eduweb Live będziesz mógł również dostać się za darmo, jeśli polubisz nasz profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/eduwebpl

Serdecznie zapraszam!
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Promocja – 15% na szkolenia Photoshop w lutym!

Witajcie! Luty to czas szkoleń z PHOTOSHOP. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje szkoleń oraz formy zajęć, które objęte są PROMOCJĄ -15% od ceny regularnej! Promocja jest…

Nowości

Nowa oferta Szkoleń Stacjonarnych i Online na Eduweb.pl!

Witajcie - Mam bardzo dobre wiadomości; właśnie uruchomiliśmy w ramach eduweb.pl nowe strony Szkoleń Stacjonarnych, jak również specjalną promocję -15% a także oferty nowych Szkoleń! Na tym dobre…

Fotografia i Photoshop

Wrażenia po Szkoleniu Photoshop Ninja Online

Witajcie, Z racji tego że nasze pierwsze, próbne szkolenie transmitowane online miało miejsce w ubiegły weekend, chciałbym zebrać garść informacji na temat tego, jak nam poszło i…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności