Fotografia i Photoshop

Wrażenia po Szkoleniu Photoshop Ninja Online

Witajcie, Z racji tego że nasze pierwsze, próbne szkolenie transmitowane online miało miejsce w ubiegły weekend, chciałbym zebrać garść informacji na temat tego, jak…

Witajcie,

Z racji tego że nasze pierwsze, próbne szkolenie transmitowane online miało miejsce w ubiegły weekend, chciałbym zebrać garść informacji na temat tego, jak nam poszło i czego możecie spodziewać się w przyszłości. Było to szkolenie Photoshop Ninja, które kierowaliśmy do osób posiadających już podstawy Photoshopa, nakierowane na przekazanie jak największej ilości praktycznych wskazówek oraz technik, które pozwolą na przyspieszenie i zwiększenie wydajności Waszej pracy. Na przestrzeni 2-dniowego szkolenia, na które składało się 16 godzin wykładów i ćwiczeń udało nam się przerobić mnóstwo narzędzi i technik, jak również praktycznych zadań i ćwiczeń.

W szkoleniu brały udział osoby, które przyjechały do naszego ośrodka jak również uczestnicy online – zdalnie. Było to dla nas niezwykle cenne doświadczenie i już w tracie szkolenia zebraliśmy mnóstwo Waszych sugestii i staraliśmy się na bieżąco poprawiać jego jakość. Jako że był to jednocześnie test naszych rozwiązań, jestem przekonany że w przyszłości uda nam się serwować dla Was materiały w jeszcze lepszej jakości i jeszcze sprawniej, jednak można powiedzieć że to pierwsze szkolenie również zostało przeprowadzone bardzo sprawnie i wszystkie nasze mechanizmy zadziałały prawidłowo. Specjalnie na potrzeby szkoleń online przygotowaliśmy system rejestracji a także specjalną zakładkę w Strefie Klienta naszych użytkowników, która pozwalała na sprawdzenie szczegółów i udział w szkoleniu.

Jedyne problemy techniczne, jakie zgłaszaliście dotyczyły darmowej części szkolenia, w trakcie którym osoby na słabszym łączu miały problemy z oglądaniem w najwyższej jakości. Stało się tak z powodu ustawienia przez nas nadawania w trybie 1080p – w kolejnej części udało nam się ten problem wyeliminować ustawiając jakość 720p, która też była bardzo dobra, a żaden z oglądających nie miał już problemów z zacinaniem materiału.

Byłem też zaskoczony frekwencją oraz Waszym zainteresowaniem tego rodzaju szkoleniami, które przerosło nasze oczekiwania – stąd w najbliższej przyszłości postaramy się dokonać szeregu usprawnień, z których realizowane w tej chwili to między innymi lepsze oświetlenie w sali szkoleniowej, pisanie własnego mechanizmu chat, ponieważ ten z platformy potrafił odświeżać się co jakiś czas i naszym zdaniem nie działał optymalnie, oraz podniesienie jakości wideo przez wykorzystanie lepszych kamer.

Osoby, które wykupiły szkolenie mają do niego, przez ograniczony czas dostęp i mogą teraz obejrzeć nagrania ze szkolenia. Jeśli brałeś udział w szkoleniu, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety przesłanej mailem a jeśli macie jakiekolwiek sugestie, które moglibyśmy zrealizować – piszcie proszę komentarze do tego posta.

Chcecie kolejne szkolenia online? 🙂

Na koniec kilka screenów ze szkolenia:

1

2

3

4

5

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności