Nowości

Cykl poradników Eduweb na Mój Mac Magazyn

Znacie Mój Mac Magazyn? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie powinniście nadrobić zaległości. Właśnie zaczęliśmy wspólnie cykl inspirujących artykułów o UX/UI. Będzie dużo o prototypowaniu, najlepszych…

Znacie Mój Mac Magazyn? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie powinniście nadrobić zaległości. Właśnie zaczęliśmy wspólnie cykl inspirujących artykułów o UX/UI. Będzie dużo o prototypowaniu, najlepszych narzędziach oraz praktykach podczas tworzenia UX/UI. To wszystko w kilku artykułach, jakie będą się pojawiać na łamach Mój Mac Magazyn. Poprzednie, grudniowe wydanie możecie znaleźć tutaj >>  Dowiecie się w nim co nieco o podstawach projektowania UX/UI.

Najnowszy, styczniowy numer Mój Mac Magazyn również jest już dostępny. A w nim najważniejsze funkcje nowego systemu iOS 11 od Apple w jednym miejscu.  Znajdziecie tu też kilkanaście stron o najważniejszych możliwościach iPhone’a i iPad’a, a także tricki i sztuczki, które ułatwią korzystanie z iOS 11. Możecie pobrać go za darmo pod adresem: https://mojmac.pl/poznaj-ios-11-styczen-2018/

Sprawdźcie również nasz najnowszy artykuł w tym wydaniu. Powiemy m.in. o tym, dlaczego warto poznać aplikację Sketch. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, gorąco polecamy ten wpis i całe najnowszy numer.

———————————————————————————————————————————————-
Kurs Wpowadzenie do UX już dostępny na eduweb.pl Jeśli dopiero zaczynasz, chcesz poznać podstawowe zagadnienia i zasady w projektowaniu user experience, koniecznie zapoznaj się z tym kursem.
———————————————————————————————————————————————-

Do usłyszenia!

Eduweb.pl

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności