Fotografia i Photoshop

Wyniki pierwszej odsłony konkursu Odpicuj Aplikację

Witajcie, Zakończyliśmy pierwszą odsłonę konkursu Odpicuj Aplikację, w której wyłoniliśmy najlepszy projekt przygotowany dla aplikacji Soccer Livescores. W tej edycji Konkursu zostało nadesłanych 27…

Witajcie,

Zakończyliśmy pierwszą odsłonę konkursu Odpicuj Aplikację, w której wyłoniliśmy najlepszy projekt przygotowany dla aplikacji Soccer Livescores. W tej edycji Konkursu zostało nadesłanych 27 prac. Jury konkursu, w skład którego weszli pracownicy Microsoft Polska, wyłoniło najlepszy szablon, który otrzymuje nagrodę w wysokości 3000 zł! Jego autorem jest Radosław Pawłowski. Poza przygotowaną grafiką i dobrze przemyślanym pomysłem na zaprezentowanie przebiegu meczu, szablon zdobył nasze uznanie dzięki świetnemu przygotowaniu i uporządkowaniu plików źródłowych oraz dostarczeniu grafik wektorowych w Illustratorze. Gratulacje!

1-miejsce

Mamy także kolejną dobrą wiadomość, ponieważ partner naszego konkursu, serwis Fotolia, zgodził się zasponsorować drugą nagrodę w Konkursie, czyli abonament w serwisie obejmujący 100 pobrań / miesiąc! W związku z tym wybraliśmy także drugą zwycięzką pracę, która otrzymuje nagrodę. Jej autorem jest Kacper Rachtan.

2-miejsce

Dla wszystkich uczestników konkursu, którym nie udało się tym razem otrzymać nagrody, mamy dobrą informację! Szablony zgłoszone w ramach Akcji, które nie zdobyły nagrody, będą kwalifikowane do oceny w akcji Telefon za Szablon, co oznacza, że jeśli zostaną przyjęte do drugiej części Konkursu, będziecie mieli szansę na zdobycie telefonu Nokia Lumia.

Jednocześnie, przekazujemy informacje dotyczące aktualnego statusu Konkursu. Ponad 1000 osób zarejestrowało się na naszej stronie jako uczestnicy Konkursu i do tej pory otrzymaliśmy niemal 100 przygotowanych przez Was szablonów! Rozdaliśmy sześć telefonów w konkursie Telefon za Szablon (aczkolwiek wiele szablonów zostało odrzuconych jedynie z drobnymi poprawkami i czekamy na ich uzupełnienie) oraz 3000 zł i abonament Fotolia w akcji Odpicuj Aplikację.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w drugiej odsłonie Akcji Odpicuj Aplikację, która już trwa na stronie:
http://eduweb.pl/konkursy/odpicuj-aplikacje.html
Do Odpicowania jest kolejna aplikacja – Password Mate.

Zachęcamy także do zgłaszania kolejnych szablonów w ramach Akcji Telefon za Szablon, ponieważ mamy jeszcze dużo telefonów do rozdania!

Ponadto, opublikowaliśmy dwa szkolenia wideo, które dostępne są za darmo dla wszystkich i pomogą Wam rozpocząć przygodę z projektowaniem na potrzeby naszego konkursu:
1. Projektowanie w Photoshop dla Windows 8
2. Niezbędnik Designera Windows 8

Zapraszamy do oglądania i wzięcia udziału w Konkursie!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Darmowe

Konkurs na 20K! Wygraj Tablet Wacom Intuos Art!

  Witajcie! Z okazji 20.000 like'a na naszym Facebook'owym profilu organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest tablet Wacom Intuos Art! Otrzyma go osoba, która prześle do…

Nowości

Weź udział w Konkursie TEN by Fotolia!

Jak wiecie, eduweb.pl jest dumnym partnerem kolejnych edycji kolekcji TEN portalu Fotolia, w ramach których macie okację nie tylko zyskać ogromną dawkę inspiracji i pomysłów, ale także…

Darmowe

Ruszyła V edycja konkursu „Zainspirowani Japonią”

Z roku na rok widoczne jest coraz większe zainteresowanie konkursem EIZO „Zainspirowani Japonią”, coraz wyższy jest też poziom prezentowanych prac. Dlatego też- jak napisali na swojej stronie…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności