Nowości

Zaawansowany kurs PHP i inne nowości na eduweb.pl!

Witam serdecznie, Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną premierę na eduweb.pl – tym razem oddamy do Waszej dyspozycji Kurs PHP – Techniki Pracy. Będzie to kontynuacja…

Witam serdecznie,

Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną premierę na eduweb.pl – tym razem oddamy do Waszej dyspozycji Kurs PHP – Techniki Pracy. Będzie to kontynuacja kursu podstawowego, oferująca  konkretną porcję praktycznego materiału, ponieważ kurs trwa ponad 10 godzin(!). W kursie szczegółowo omówiona została metodologia pracy z bazą danych mySQL a także bardziej zaawansowane techniki pracy z PHP5. Materiał jest zorientowany na przekazanie wiedzy na praktycznym przykładzie strony WWW, którą będziemy oskryptowywać na przestrzeni całego kursu. Jednocześnie, jest on przygotowaniem do ostatniego w tej serii kursów PHP materiału, w którym oskryptowaną stronę podepniemy pod autorski system CMS, a ukaże się on jeszcze w tym roku na eduweb.pl. Tymczasem, w kursie Technik Pracy poznasz między innymi:

  • Sposoby zamiany stron statycznych .html na dynamiczne w .php
  • Metody pracy z bazą danych mySQL, zapytania do bazy oraz narzędzie phpMyAdmin
  • Ładowanie zewnętrznych treści na stronę
  • Programowanie obiektowe w PHP5
  • Tworzenie systemu szablonów i architektura witryny
  • Operacje na plikach i katalogach, metody magiczne w PHP5
  • Moduły SOAP i RSS
  • i wiele więcej!

W kursie bardzo duży nacisk został położony na kwestie bezpieczeństwa tworzonej witryny i odpowiedniego zabezpieczenia kodu PHP. W ramach tworzonej strony przygotowaliśmy też szereg modułów np. ładowania i oceniania artykułów oraz bonusowy czytnik RSS. W kursie znajdziesz także mnóstwo kodu, dopracowanego przez naszego eksperta, który będziesz mógł wykorzystać w kolejnych projektach. A na koniec najważniejsze! Premiera kursu już 8.08 na eduweb.pl

To jeszcze nie wszystko, co mamy do zaoferowania, ponieważ razem z premierą kursu PHP wprowadzamy zupełnie odmienioną linię produktową – dla wszystkich kursów DVD przygotowaliśmy nowe, eleganckie opakowania, tłoczone płyty i książki. Więcej informacji zaraz po premierze kursu PHP!

Ostatni czas był dla nas (jak zwykle) bardzo pracowity. Dużą część pracy koncentrowaliśmy na wprowadzeniu nowej usługi Certyfikatów eduweb.pl i choć lista ekspertów nie jest jeszcze wypełniona, wiele osób zdecydowało się na przystąpienie do testów i już wkrótce będziemy ją aktualizować. Pojawią się także oferty pracy dla ekspertów i praktyków. Wiele energii włożyliśmy też w rozwój nowej linii produktowej i zapewniam Was, że będziecie zadowoleni z jakości i wyglądu nowych kursów eduweb.pl! W związku z zakończeniem tych prac, teraz przyszedł czas na najważniejsze, czyli nowe kursy na eduweb.pl 🙂 Już wkrótce prawdziwa ofensywa, kursy będą wydawane nieco częściej niż wcześniej i pojawią się naprawdę fantastyczne tytuły, na czele ze wspomnianym kursem PHP, jQuery, HTML5, CSS3 czy Joomla! Nie zapomimy też o fanach wideo i grafiki, jednak na razie nie będę zdradzał kolejnych premier. Wszystko w swoim czasie!

Zaglądajcie na eduweb.pl i na bloga i do usłyszenia już 8.08 na premierze kursu PHP!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Kurs PHP już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności