Fotografia i Photoshop

Zapraszamy na szkolenia z fotografii w Studio Huśtawka

Witajcie – Mam przyjemność poinformować, że przy współpracy ze Studio Huśtawka przygotowaliśmy dla Was ciekawą promocję na najbliższe szkolenie „Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu”. Ideą…

hustawka

Witajcie –

Mam przyjemność poinformować, że przy współpracy ze Studio Huśtawka przygotowaliśmy dla Was ciekawą promocję na najbliższe szkolenie „Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu”.

Ideą warsztatów jest przedstawienie uczestnikom kompleksowej wiedzy dotyczącej profesjonalnej postprodukcji reklamowej. Przekażemy Wam wiedzę dotyczącą technik retuszu i montażu wielozdjęciowego, dzięki którym nauczycie się jak nadać ostateczny szlif Waszym zdjęciom w programie graficznym Adobe Photoshop.

Prowadzący: Konrad Sieroń. Fotograf i retuszer, absolwent Łódzkiej Filmówki. Wiedzę i umiejętności zdobywał na planach zdjęciowych dla wielu polskich i zagranicznych marek oraz magazynów. Uzyskana praktyka fotograficzna stała się mocnym fundamentem pod dalsze działania jako retuszer. Współpracuje z czołowymi fotografami i agencjami reklamowymi. Wieloletnie doświadczenie w pracy z obrazem zaowocowało powstaniem wielu ciekawych, niebanalnych projektów, część z nich można zobaczyć w portfolio Konrada na:

www.konradsieron.com

Warsztaty są skierowane dla osób znających już podstawową obsługę programu Adobe Photoshop.

RABAT 20% odbierzecie wpisując w uwagach do zgłoszenia hasło EDUWEB.PL

Formularz rejestracji i opis szkolenia znajdziecie na: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/retusz-reklamowy-i-podstawy-fotomontazu/

PS: Już wkrótce przygotujemy dla Was kolejne ciekawe propozycje Warsztatów.
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności