Nowości

Zostań Bohaterem Eduweb!

Witajcie, Mam przyjemność ogłosić start naszej zupełnie nowej akcji SZUKAMY BOHATERÓW! Jeśli masz coś ciekawego do przekazania innym i chciałbyś zaprezentować swoje umiejętności –…

Witajcie,

Mam przyjemność ogłosić start naszej zupełnie nowej akcji SZUKAMY BOHATERÓW! Jeśli masz coś ciekawego do przekazania innym i chciałbyś zaprezentować swoje umiejętności – masz niepowtarzalną szansę! Możesz przesłać do nas swój krótki tutorial – jeśli spodoba się nam lub naszym użytkownikom – zaproponujemy Ci współpracę z eduweb.pl! Stworzenie krótkiego materiału nic nie kosztuje, a można wiele zyskać – rozpoznawalność, dobre wynagrodzenie i stałą współpracę z eduweb.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji Szukamy Bohaterów na stronie:

http://www.eduweb.pl/bohater/

Kogo szukamy?

Szukamy profesjonalistów, praktyków, entuzjastów, trenerów – każdego, kto ma ochotę podzielić się wiedzą i robi to z entuzjazmem. Jesteśmy niezwykle elastyczni. Możesz pracować po godzinach, weekendami, zdalnie – ważne, żebyś potrafił w ciekawy sposób przekazać wiedzę w formie wideo.

Jak wziąć udział w akcji?

Wystarczy przesłać do nas krótki (max 5 min) tutorial zgodnie z wytycznymi. Szczegółowe informacje jak go przygotować znajdziesz na stronie akcji. Zadbaj o to, aby w tutorialu pokazać jakąś ciekawą technikę czy sztuczkę w ulubionym oprogramowaniu, z którego korzystasz. Nie narzucamy jednak żadnych tematów – zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią w ciekawy i przystępny sposób podzielić się wiedzą. Zatem na pierwszym etapie akcji najważniejsza jest dla nas warstwa prezentacji.

Akcja trwa do końca roku, jednak z autorami nadesłanych tutoriali będziemy kontaktować się na bieżąco, ponadto, użytkownicy będą głosować na poszczególne tutoriale (choć można zastrzec, żebyśmy nie publikowali ich na stronie konkursowej), zatem WARTO jak najszybciej nadesłać materiał. Masz coś do stracenia? Jeśli nie – możesz za to wiele zyskać. Dołącz do nas!

PS. Jeśli sam jeszcze nie chcesz spróbować, być może znasz kogoś, kto mógłby przygotować dla nas materiał? Podeślij mu ten adres: http://www.eduweb.pl/bohater/

Nie mogę doczekać się Waszych zgłoszeń! 🙂

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności